Puhastame keha seest ehk looduslik detox

Kevadel hakkavad paljud teadlikud inimesed tegelema oma keha puhastamisega, kes erinevate smuutide, kes umbrohu söömise, kes paastukuuride või siis teiste looduslike abilistega. Kui tahad tõesti põhjaliku koristuse ette võtta ja aidata kehal vabaneda nii ladestunud metallidest, kosmeetika ja toidu lisaainete jääkidest ning parasiitidest, siis julgeme soovitada tuhandete poolt järgiproovitud ja kiidetud kapsli kuuri. Soovitavalt 3 kuu pikkune kuuri järel tunnete ennast nagu teine inimene.

Kuuris võiks olla 5 teineteist toetavat elementi, mille tutvuste toome all ära.

Kuuri ajal tuleks võtta hommikul ja õhtul koos söögiga igast tootest 1 kapsel ja koos klaasi veega alla neelata. 1 purgis on ühe kuu jaoks vajalik kogus. Kui 1 purk saab tühjaks, siis teha 1 nädal vahet ning alustada uue kuuriga. Jah, me teame, et see hunnik kapsleid iga hommikul ja õhtul näeb esialgu suht hirmuäratav välja, kuid uskuge, teie keha tänab teid hiljem. Kui te tunnete, et esimesel nädalal tuleb peavalu, iiveldus või muud häirivad sümptomid, siis võtke hommikul ja õhtul ainult pool doosi ( umbes 5% inimestest). Mõni on arvanud, et mis siin ikka 3 kuud jännata, võtame kohe kolmekordse koguse ja saab 1 kuuga ühele poole. Teate, ega keha pole kartulikott. Igal asjal on oma aeg ja igal ajal on oma kiirus. Kui nüüd suure tempoga hakata kogu jama korraga kehast välja ajama, siis võib see vabanev mürgikogus upakile ajada ja hoopis vastupidise efekti anda. Ikka tasa ja targu.

Võib ka juhtude, et vetsupotti tuleb nüüd hakata kõvemini harjama, sest kõik kleepub ja haiseb rohkem, kui muidu. See kehtib ka higi ja suu hingeõhu kohta.

Jooge päeva jooksul kindlasti vett vähemalt 1,5-2 L, et aidata kehal väljutad

 

1. Metosept

 • Antiparasitaarne,
 • põletike vastane,
 • antibakteriaalne,
 • seente vastane,
 • sedatiivne,
 • sapieritust soodustav,
 • mikroobide vastane,
 • haavade kinnikasvamist soodustav.
 • kaitseb maksa
 • diureetik

Parima efekti saavutamiseks on preparaati Metosept+ soovitatav kasutada koos preparaadiga Vitanorm+.

Metosept+ toimib vastsete- ja täiskasvanud isendite faasis olevatele parasiitidele. Vitanorm+ aga soodustab parasiitide väljutamist ning vähendab organite ning kudede toksilist koormust. Koostoimes kindlustavad nad organismis kasuliku mikrofloora optimaalse hulga ning tasakaalu ning seeläbi paraneb inimese elukvaliteet. Loe sooleparasiitide kohta meie Kasulik teada rubriigis.

2. Vitanorm 

 • detoksikatsiooniline (sorbent);
 • antiparasitaarne ;
 • antiallergiline;
 • sapieritust soodustav.

3. Imcap südamele ja veresoonte puhastamiseks seestpoolt

Meditsiinilised näidustused
Südame-veresoonkonna haigused – Imcap on kõrgefektiivne ateroskleroosi ennetav ja progresseerumist takistav preparaat, sellepärast, et ta takistab trombide ja aterosklerootiliste naastude formeerumist veresoonte seintel.
Antiparasitaarne toime – tegemist on ühe maailma parima veresoonte puhastajaga. Tema kasutamine võimaldab mitmekordselt alandada hüpertoonia-, stenokardia-, müokardi infarkti-, insuldi-, tromboflebiidi- ja varikoossete veenilaiendite tekkeriski.
Diabeet – Imcap vähendab efektiivselt veresoonte haprust (silmade kapillaarid sealhulgas). See võimaldab teda edukalt kasutada diabeetilise retinopaatia profülaktikas ja ravis.
Onkoloogilised haigused – preparaadi koostisosadel on võimekus pidurdada uusmoodustiste kasvu ja arengut, mis võimaldab Imcapi kasutamist onkoloogiliste haiguste profülaktikas.
Põletikuvastane toime – on seotud tema histamiini- ja histamiinisarnaste ainete sidumisvõimekusega, mis võimaldab teda edukalt kasutada artriitide, reumatismi, erütematoosluupuse, haavandilise koliidi, heinapalaviku aga ka sporditraumade raviskeemides
Toniseeriv ja taastav toime kesknärvisüsteemile. Imcap parandab kesknärvisüsteemi verevarustust ning ainevahetust, mis kiirendab tema kahjustustejärgset taastumist, parandab mälufunktsioone, nägemist, kuulmist, töövõimekust ja suurendab aju funktsionaalset võimekust.
Stressi alandav toime – on tingitud sellest, et Imcap takistab haavandite moodustumist ja verejookse maos ja sooletraktis, mis tekivad väliste ärritajate toimel ja normaliseerib närvi-, immuun- ja endokriinsüsteemi tööd.
Kiirgusvastane toime – Imcapil on väga kõrge võimeksus siduda ja neutraliseerida ioniseerivate kiirguste tekitatavaid vabu radikaale. Teda võib kasutada kiiritushaiguste ravis.
Immuunsüsteemi töö korrigeerimine toimub läbi järsu neutrofiilide ja monotsüütide fagotsütoosi suurenemise ning epiteeli- ja endoteliaalsete rakkude adsorbeerimisvõimekuse suurenemise.

Kosmeetiline toime – Imcap kaitseb elastiini ja kollageeni (naha sidekoe valgud) vabade radikaalide purustava toime eest ning tugevdab elastiini- ja kollageeni kiudude põimumist. Selle läbi saavutatakse vananemisprotsesside märgatav aeglustumine, vetruvuse ja elastsuse kao vähenemine, väheneb kortsude ja pigmendilaikude teke, nahk pinguldub, taastub juuste ja küünte struktuur ning reguleeruma hakkab kaalu balanss.

4. Baktrum taimne probiootikum maapirnist

Taimne probiootikum maapirnist. Inuliini ja E-vitamiini lisaallikas.

Soovitatav kasutada kõikide soole-seedetrakti funktsioonide häirete korral, mis on laialt levinud kõikides vanusegruppides ning mida põhjustab koostise poolest mitte tasakaalus olev toit. Inuliin – toitaine kõikidele lacto- ja bifidobakteritele.

5. Maksifam  

Joodi, räni, seleeni, tsingi, mangaani ja kroomi lisaallikas. Enamasti ei saa me supermarketi toidust piisavalt mineraalaineid ja seda ei ole ka keha võimeline ise juurde tekitama.

 • Tagab närvisüsteemi normaalse funktsioneerimise;
 • Toetab südame-veresoonkonna ja lihas-liigeste süsteemi tööd;
 • Osaleb immuunsüsteemi, seedesüsteemi ja maksa töös;
 • Mõjutab positiivselt vereloomet, lihaseid, nahka ja juukseid;
 • Kindlustab energeetilise ainevahetuse- ja valkude-, rasvade- ning süsivesikute metabolismi toimimise.

Main Menu