Optisalt Imcap südamele ja veresoontele 60 tabletti

16.27 

Laost otsas

Proantotsüaniidide, flavolignaanide (silibiniin), C-vitamiini, β-karoteeni ja joodi lisaallikas.

Imcapi regulaarne tarvitamine soodustab madala tihedusega lipoproteiidide („halb” kolesterool) taseme langust samaaegse kõrge tihedusega lipoproteiidide („hea” kolesterool) taseme tõusuga.

Meditsiinilised näidustused
Südame-veresoonkonna haigused – Imcap on kõrgefektiivne ateroskleroosi ennetav ja progresseerumist takistav preparaat, sellepärast, et ta takistab trombide ja aterosklerootiliste naastude formeerumist veresoonte seintel.
Antiparasitaarne toime – tegemist on ühe maailma parima veresoonte puhastajaga. Tema kasutamine võimaldab mitmekordselt alandada hüpertoonia-, stenokardia-, müokardi infarkti-, insuldi-, tromboflebiidi- ja varikoossete veenilaiendite tekkeriski.
Diabeet – Imcap vähendab efektiivselt veresoonte haprust (silmade kapillaarid sealhulgas). See võimaldab teda edukalt kasutada diabeetilise retinopaatia profülaktikas ja ravis.
Onkoloogilised haigused – preparaadi koostisosadel on võimekus pidurdada uusmoodustiste kasvu ja arengut, mis võimaldab Imcapi kasutamist onkoloogiliste haiguste profülaktikas.
Põletikuvastane toime – on seotud tema histamiini- ja histamiinisarnaste ainete sidumisvõimekusega, mis võimaldab teda edukalt kasutada artriitide, reumatismi, erütematoosluupuse, haavandilise koliidi, heinapalaviku aga ka sporditraumade raviskeemides
Toniseeriv ja taastav toime kesknärvisüsteemile. Imcap parandab kesknärvisüsteemi verevarustust ning ainevahetust, mis kiirendab tema kahjustustejärgset taastumist, parandab mälufunktsioone, nägemist, kuulmist, töövõimekust ja suurendab aju funktsionaalset võimekust.
Stressi alandav toime – on tingitud sellest, et Imcap takistab haavandite moodustumist ja verejookse maos ja sooletraktis, mis tekivad väliste ärritajate toimel ja normaliseerib närvi-, immuun- ja endokriinsüsteemi tööd.
Kiirgusvastane toime – Imcapil on väga kõrge võimeksus siduda ja neutraliseerida ioniseerivate kiirguste tekitatavaid vabu radikaale. Teda võib kasutada kiiritushaiguste ravis.
Immuunsüsteemi töö korrigeerimine toimub läbi järsu neutrofiilide ja monotsüütide fagotsütoosi suurenemise ning epiteeli- ja endoteliaalsete rakkude adsorbeerimisvõimekuse suurenemise.

Kosmeetiline toime – Imcap kaitseb elastiini ja kollageeni (naha sidekoe valgud) vabade radikaalide purustava toime eest ning tugevdab elastiini- ja kollageeni kiudude põimumist. Selle läbi saavutatakse vananemisprotsesside märgatav aeglustumine, vetruvuse ja elastsuse kao vähenemine, väheneb kortsude ja pigmendilaikude teke, nahk pinguldub, taastub juuste ja küünte struktuur ning reguleeruma hakkab kaalu balanss.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine, haigused, millede puhul on joodi manustamine vastunäidustatud. Enne tarvitamist soovitatav konsulteerida arstiga.

1 tablett sisaldab: fermenteeritud jaapani laminaaria (Laminaria japonica)- 280 mg; C-vitamiin 45mg; viinamarjaseemnete ekstrakt – 50 mg; maarjaohaka (Silybum marianum)ekstrakt – 50 mg; beeta-karotiin(10%) – 10 mg, millest puhast beeta- karoteeni on 1mg; mikrokristalliline tselluloos – 45 mg; Kaltsiumstearaat – 5,0 mg
1 tablett sisaldab puhast joodi 75µg

Annustamine: täiskasvanutele 1 tablett 2 korda päevas, koos toiduga.

Säilitamine: kuivas, valguse eest kaitstult, lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril mitte üle + 25C.
Säilivusaeg: 36 kuud, alates valmistamise kuupäevast (vt pakendilt).

Tegemist ei ole ravimiga.

Väljatöötaja-levitaja: OOO „Optisalt“
Valmistaja: OOO „V-MIN“

Ühikuhind: 0.28 EUR/1 tk

———————-

Laminaaria – see on unikaalne süsivesikute-vitamiinide kompleks, mille peamiseks toimeaineks on polüsahhariidid ning milliseid Imcapis leidub märkimisväärses koguses. Need on: algiinhappe naatriumsool, fukoidaan, vetikate kiudaine; lahustuvad polüsahhariidid – fruktoos, mannoos, glükoos, laminariin, maniit ja fütoksantiin; ja teised bioloogiliselt aktiivsed ained. Jood, naatrium, kaalium, raud, magneesium ja rida teisi mikroelemente sealhulgas. Vitamiinide grupp on esindatud A, C ja B-grupi vitamiinidega. Regulaarne Imcapi kasutamine soodustab madala tihedusega kolesterooli taseme langust koos samaaegse kõrge tihedusega kolesterooli taseme tõusuga. Seda põhjustab preparaadi otsene toime kolesterooli ainevahetusmehhanismidele, mille tulemusena see transformeerub sapphapeteks. Tunduvalt langeb arteriaalse hüpertensia risk. Imcap taastab vitamiinide A, E ja β-karoteeni oksüdeeritud vormid, toetades seeläbi nende antioksüdantset aktiivsust. B-grupi vitamiinid osalevad lipiidses- ja süsivesikute ainevahetuses. Vitamiin A ja karotinoidid kuuluvad lipofiilsete antioksüdantide gruppi ja avaldavad oma bioloogilist mõju rakumembraanide lipiidikihis ja lipoproteiidsetes osakestes.

Tänaseks päevaks on olemas kindlad andmed selle kohta, et pikaajaline β-karotiini profülaktiliste dooside manustamine vähendab kindlalt ateroskleroosi, südame isheemiatõve ja teiste südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise riski. β-karotiini toime avaldub kõige efektiivsemalt suitsetajatel, kelledel selle antioksüdandi tase veres on eriti madal.

Viinamarjaseemnete ekstrakt sisaldab flavoone (kahhetiine)ja proantotsüanidiine – komplekseid flavonoidseid polümeere, milledel on kapillaare tugevdav-, põletikuvastane- ja adaptogeenne toime. On teada, et polüfenoolsed ühendid pikendavad trombotsüütide agregatsiooni ja mõjutavad vere hüübivust ja võivad stimuleerida vasorelaksatsiooni.

Maarjaohaka ekstrakt sisaldab flavonoide, sealhulgas flavolignaane (silimariin), flavoone (kahhetiinid), lima, eeterlikke õlisid ja teisi bioaktiivseid aineid. Ta toetab maksa, suurendades selle detoksikatsioonivõimet – ilma milleta pole organismil võimalik head terviklikku terviseseisundit saavutada ega säilitada. Ta stabiliseerib rakumembraanide tööd ja puhastab kopse toksiinidest. Maks – peamine puhastustöötaja inimese organismis. Läbi tema lähevad kõik kaasaegse elustiili mürgid – ebasobiv toit, säilitusained, sünteetilised ravimid, saastunud õhk, alkohol, tubakasuits jne. On tõestatud, et hästi töötav maks on võimeline vere suhkrutaset alandama 65%.
Maarjaohaka kliiniliselt tõestatud omadused on: tugev maksa kaitse, toksiinide ja viiruste poolt kahjustatud maksarakkude taastamine, põletikuvastane ja haavandite kinnikasvamist soodustav toime soole-seedetraktis.

Be the first to review “Optisalt Imcap südamele ja veresoontele 60 tabletti”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Optisalt Imcap südamele ja veresoontele 60 tabletti

16.27