Lepingu jõustumine: Ostu-müügi leping loetakse sõlmituks, kui ostja on saatnud Looduspere OÜ-le tellimuse ja Looduspere OÜ on talle vastu saatnud tellimuse kinnituse ning ostja on arve tasunud. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poest www.looduspere.ee ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

LoodusPereLogo16

Tellimuse koostamine e-poes:

* Valige toodete alt soovitud kaubad ja lisage need ostukorvi.
* Kui tellimuse summa ületab 50 eur, siis toimetame kauba Eesti piires pakiautomaati tasuta, alates 65 EUR, toimetame Teile Eesti piires kauba kätte tasuta ka kulleriga. Väiksema summaga tellimustele lisandub saatmiskulu.
* Kui olete kaubad välja valinud, siis täitke korrektselt vajalikud isikuandmete lahtrid – nimi, aadress, e-posti aadress ja telefon. Pange linnuke kasti ”Olen läbi lugenud Kasutajatingimused ning nõustun nendega”.

NB! Kliendi poolt Loodusperele avaldatud andmed on konfidentsiaalsed ning neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja kliendiga ühenduse võtmiseks, kui tellimusega on probleeme. Looduspere ei jaga kliendi andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud tellimuse täitmiseks või kui seadus seda kohustab.

Püsikliendi soodustus:

Püsikliendiks saab ennast registreerida lehe üleval paremal nurgas asuvast lingist. Pärast registreerimist saab ennast sisse logida ja nautida soodsamat ostlemist.

Loodupere e-poes kehtib registreeritud ehk konto teinud klientidele püsikliendi soodustus -5%. Soodustus rakendub kontole sisse loginud klientidele automaatselt. Püsikliendi soodustus ei lisandu juba soodustusega toodetele.

Kliendiks registreerumise kohta saadetakse kliendi e-mailile teade. Pärast registreerumist saate “minu konto” alajaotusest vaadata oma varasemaid tellimusi, hallata oma tarne ja arvelduse aadresse, muuta salasõna ning konto andmeid.

Kliendikontot luues on teil võimalik valida Looduspere igakuise uudiskirja saamine oma e-mailile, tehes linnukese vastavasse kasti. Kliendikonto saab luua ka sellest võimalusest loobudes. Kliendil on õigus mistahes hetkel loobuda uudiskirjast ning kustutada oma kliendikonto. Konto kustutamiseks kirjutage info(at)looduspere.ee

Meie Privaatsustingimuste kohta lugege täpsemalt.

Paki saamise võimalused

SmartPOST hind 2,99 EUR kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. SmartPosti pakiautomaadid asuvad ainult sisetingimustes, külma ja kuuma eest kaitstult. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Looduspere OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

DPD kullerit tellides hind: 4,99 EUR:

Telli oma pakk mugavalt kulleriga otse koju või tööle. Saadetiste kättetoimetamine üle Eesti esmaspäevast laupäevani. Toimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 tunnine ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga.

Suurim lubatud kullerpaki kaal 31,5 kg ning pikim külg 175 cm.

DPD Pakiautomaat hind 1,99 EUR Valige endale lähim pakiautomaat rippmenüüst. DPD pakiautomaat on pakkide saatmise ja väljastamise punktide võrgustik, mis hõlmab endas välitingimustes olevaid pakiautomaate, mis on ligipääsetavad 24/7. Maksimaalne arvestuslik kaal: 20 kg (37*44*61 cm).

Paki kättesaamine: kiire ja lihtne! Kui pakk on jõudnud pakiautomaati, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-kirja teel. Pakile saab järgi minna endale sobival ajal! Pakk väljastatakse PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel.

Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Kolmandal hoiustamise päeval saadetakse saajale meeldetuletus ning 7. päeval tagastatakse pakk saatjale.

DPDpickup

SAATMINE väljaspoole Eestit

SmartPOST Soome hind 9,99 EUR kaupa tellides valige endale lähima SmartPOST automaadi asukoht rippmenüüst. Kui pakk on kohal, saabub sinu telefoni unikaalse uksekoodiga SMS-sõnum. Sisesta uksekood ja pakk ongi käes. Pakki hoitakse kuni 7 päeva automaadis. PS! Palun säilita SMS teade kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni — kauba tagastamisel saad kasutada sama SMS koodi! Juhul kui Sa ei lähe tootele selle aja jooksul järgi, saadetakse toode Looduspere OÜ-le tagasi.

Maksimaalsed mõõtmed: 60 cm * 36 cm * 60 cm; maksimaalne kaal: 35 kg.

Teised riigid

Eestist välja saame tellimused täita ülekandega maksmisel või kasutades PayPal meetodit.  Transpordihinnad on kehtivad Omniva pakihinnad. Alltoodud hindadele lisandub käibemaks 20%. Kuni 2 kg pakid saab saata maksikirjaga, mis tuleb üldiselt soodsam kui pakiga saatmine. Suuremad saadetised lähevad paki hinnakirja alusel Omniva lehel.

I tsoon: Euroopa riigid (Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Leedu, Läti, Luksemburg, Malta, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Ukraina, Ungari, Valgevene, Venemaa).

II tsoon ülejäänud riigid

 MAKSIKIRI I tsoon II tsoon
kaaluga kuni 250 g 7 €  8,4 €
üle 250-500 g 12 € 14,90 €
üle 500-1000 g 16,8 € 21,2 €
üle 1000-2000 g 19,6 € 26 €

Hindadele lisandub käibemaks 20%

Muud tingimused:

Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja kõik toote hinnad sisaldavad käibemaksu.

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel ei toimu tellimuste kogumist ja arvete saatmist.

Enamasti jõuab Teie tellimus teile kohale 2-7 päeva jooksul. NB! Eritellimuste korral või kui soovitud kaup on otsa saanud, ei kehti hetkel ülalnimetatud 2-7 päeva, vaid kliendiga võetakse ühendust ja täpsustatakse kauba tellimise ja kohale jõudmise aega.

Kauba eest tasumine

 • Kasutades maksmiseks pangalinki Maksa pangas . Võimalik on tasuda (SEB Pank, Swedpank, Cooppank, Citadele, Luminor ja LHV) pankades.

NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

 • Maksa krediitkaardiga. Maksmisel tuleb valida maksevahendiks krediitkaart, aktsepteerime MasterCard ja VISA kaarte. Jälgige erkaanil juhiseid.
 • Maksmine arvega Panga ülekanne. Kui oleme Teie tellimuse kätte saanud, siis saadetakse Teile e-posti aadressile ettemaksuarve.
  Kui Teile pole ettemaksuarvet saabunud kahe tööpäeva jooksul, siis saatke sellekohane info e-mailile info(at)looduspere.ee või helistage numbril 6396 881.
  * Tellitud kauba eest palume kanda arvel esitatud summa Looduspere pangakontole, mille andmed on ettemaksu arvel all servas.
  * Selgituses märkige kindlasti ära ettemaksuarve number.
 • Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumistKasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt. Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks. Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Vali enda jaoks sobivaim pakkumine ning allkirjasta leping.Järelmaksutingimused:
 • Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot
 • Periood 3–60 kuud
 • Intress alates 9,9%
Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. 500 eur ostukorvi puhul oleks igakuise osamakse suurus on 46,71 € ja krediidi kulukuse määr 22,55% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 9,9% algsummalt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 560,52 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

* Arve saadetakse e-maili aadressile ja see kehtib ka garantiikirjana. Euroopa Liidus kehtiv garantiiaeg on 2 aastat.
* Kui Teil on tellimuse kättesaamisega kiire, siis saatke e-aadressile info(at)looduspere.ee maksekorralduse kinnitus ja helistage telefonile 6396 881 teavitamaks e-poe administraatorit saadetud kirjast. Püüame paki samal päeval teele panna.
* Laekumisi pangaarvetele kontrollitakse igal tööpäeval kuni kella 14:00

Pangakoordinaadid:

Looduspere OÜ

SEB Pank a/a EE29 1010 2200 3644 2017 ; SWIFT EEUHEE2X

Swedbank a/a EE74 2200 2210 2668 5165 ; SWIFT HABAEE2X

Ümbervahetus, tagastus

Kui mingil põhjusel ostetud kaup ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastatud kauba saab vahetada soovitud suuruse / värvi või teise kauba vastu. Looduspere OÜ ei osta tagasi müüdud kaupu. Kauba vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. Looduspere OÜ tasub kaubavahetamise kulud vaid juhul, kui tekkinud kulutused on meiepoolne eksimus. Allahinnatud tooted ümbervahetamisele ja tagastamisele ei kuulu.

Itella SmartPOST pakiautomaadiga tagastamine /ümbervahetamine

Paki tagastamiseks on Sul vajalik sama uksekood, mille said kauba vastuvõtmiseks. Võtke ühendust Looduspere OÜ-ga indo(at)looduspere.ee ja andke märku tagastussoovist. Meie aktiveerime SmartPostis tagastuseprotseduuri, teile saadetakse SMS koodiga. See kood palun kirjutage paki peale. Pakiautomaadi juures alustamiseks vajuta ”Alustamiseks vajuta siia”. Seejärel vali ”Paki tagastamine”. Automaat küsib sama koodi, millega toimus paki väljastamine. Seejärel avaneb uks ning saad paki kappi panna. Peale ukse sulgemist vajuta ”Prindi kviitung”, see kinnitab saadetise tagastamist.

Andmekaitse

Kõiki www.looduspere.ee poekülastuse ja ostude käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Meie ei avalda neid andmeid kolmandale osapoolele, välja arvatud tellimuste edastamiseks või kui seda nõuab seadusandlus. Soovi korral on võimalik Teie andmed www.looduspere.ee andmebaasist kustutada, sellekohane palve kirjutage info(at)looduspere.ee

Privaatsustingimused

Vastutus ja vääramatu jõud

Looduspere OÜ vastutab Sinu ees ning Sina vastutad Looduspere OÜ ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Looduspere OÜ ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Looduspere OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Looduspere OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Looduspere OÜ ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Looduspere OÜ vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses. Looduspere OÜ ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Lisainfo

Lisainfot saate tööpäevadel ajavahemikul 8.30-16.30 telefonil 6396 881 või e-postiga info(at)looduspere.ee.
Kes soovib kaupu oma silmaga näha ja katsuda, palume külastada meie poode. Poodide asukohad leiad siit

Looduspere OÜ

SEB Pank IBAN: EE29 1010 2200 3644 2017 SWIFT EEUHEE2X
Swedbank IBAN: EE74 2200 2210 2668 5165 SWIFT HABAEE2X

Main Menu