Sooduskaardid

//Sooduskaardid
Sooduskaardid 2017-04-27T15:30:43+00:00

Swedbank Seeniorkaart

  •     Seeniorkaardiga maksmisel Looduspere poodides täiskasvanute soe pesu -10% ja kõik ülejäänud kaubad -5%.
  •     Seeniorkaardisoodustusele ei lisandu Looduspere sõbrakaardisoodustused.
  •     Kui kliendil on nii Looduspere sõbrakaart kui ka Seeniorkaart, siis on tal võimalik valida, kumba sooduskaarti kasutada. Korraga saab kasutada vaid ühte sooduskaarti.

Teadmiseks, et Swedbanki Seeniorkaart on maksekaart, mida pank pakub 60-aastastele ja eakamatele inimestele. Swedbanki seeniorpakkumine sisaldab lisaks koostööpartnerite juures soodustusi pakkuvale seeniori pangakaardile soodushinnaga pangateenuseid ning nõustamisteenust. Seeniorpakkumine on osa Swedbanki pikaajalisest eesmärgist pöörata senisest enam tähelepanu eakatele inimestele ja nende võimaluste laiendamisele.

banner430x180_est

Kodukaart

  •     Kodukaardi ettenäitamisel Looduspere kauplustes kodupuhastusvahenditele soodustus -10%, muud kaubad -5%.
  •     Kodukaardisoodustusele ei lisandu Looduspere sõbrakaardisoodustused.
  •     Kui kliendil on nii Looduspere Sõbrakaart kui ka Kodukaart, siis on tal võimalik valida, kumba sooduskaarti kasutada. Korraga saab kasutada vaid ühte sooduskaarti.

kodukaart

SWEDBANKI NOORTE- VÕI TUDENGIKAART

  •     Sooduskaardiga maksmisel Looduspere kauplustes Lavera ja Natracare tooted -10%, ülejäänud kaubad -5%.
  •     Kampaania pakkumised

tudengi_mc Noortekaart Maestro DK (uus)

Looduspere Lyoness kaart

Looduspere liitus rahvusvahelise Lyonessi partnerettevõtete perega. Sama kaardiga saate nüüd soodustusi ja raha oma kontole tagasi nii Ebay ja Aliexpressist osteldes, kui ka üle 500-lt Eesti ettevõttelt, alates restoranidest kuni juuksurite ja moebrändideni välja, sh Sportland, Maxima ja Juku (kinkekaarte kasutades).

Looduspere Lyoness kaart on tasuta. Nutitelefoni omanikel piisab, kui on laetud telefoni app, pole vaja kaarti kaasas kanda.

Kehtib üle kogu maailma 47 riigis rohkem kui 45 000 Partnerettevõtte juures. Eestis on välja jagatud siiani ca 130 000 Lyonessi Partnerettevõtte kaarti.

Saage kuni 5% Cashbacki igalt ostult tagasi ja koguge Shopping Pointe, mida saate lunastada põnevate eripakkumiste jaoks.

Laske oma sõpradel samuti Lyonessi hüvesid nautida. Iga soovitatud sõbra eest annab Lyoness teile kuni 0,5% Sõprusboonust igalt ostult, mida teie sõber Lyoness Partnerettevõtte juures sooritab. Ja kui teie sõbrad soovitavad omakorda oma sõpradele, siis saate ka nendelt 0,5% täiendavat Sõprusboonust. Sõprusboonus on piiratud kahe soovitamise tasemega.

Lisainfot Lyonessi eripakkumiste ja soodustuste ning Partnerettevõtete kohta leiate nende kodulehelt www.lyoness.ee

Looduspere poodides kehtib lisaks ka Sõbrakaart, mis annab kõikidelt ostudelt 5% soodustust.

LooduspereCashBackcard

ISIC, ITIC kaardid

ISICITIC

  • Kaardi ettenäitamisel Looduspere kauplustes ALVA kosmeetika sarja tooted ja kõik juuksevärvid -10%, muud kaubad -5%.
  • Kaardisoodustusele ei lisandu Looduspere sõbrakaardisoodustused.

FITTEST Klubi liikmetele

Kõikidele Fittest Klubi magnetkaardi või Paype mobiilse kliendikaardi omanikele kehtib Looduspere kauplustes soodustus kõikidele kaupadele -5%, lisaks igakuised pakkumised kuni 50%.

Kõikidele Looduspere Sõbrakaardi omanikele pakume tasuta liitumist ning -10% soodustust igakuistelt treeningkaardi, päevase treeningkaardi või õpilase/üliõpilase treeningkaardi maksetelt. Loe meie kohta rohkem siit: www.fittest.ee