Kui tihti peaks vahetama patja ja milline padi oleks parim?

Mivari tatrapadi

Ebamugav padi võib rikkuda terve öö ja mõjutada meie igapäevaseid tegemisi. Rõõm on suur, kui oled lõpuks leidnud just sellise padja, mis tõeliselt sobib. Võiks ju kohe pikemaks ajaks talle truuks jääda. Kahjuks pole see siiski nii lihtne.

Padi kogub endasse nii nähtavaid kui ka nähtamatuid jääkaineid, mis võivad meie üldist tervist ja enesetunnet päris kõvasti mõjutada. Ainult padjapüüri iganädalasest pesemisest siin ei piisa. Kõige levinumad tagajärjed on allergia, astma ja ka akne.

Mis sodi siis sinna patja koguneb?

Enamasti on nad silmale nähtamatud, kuid mikroskoobi all vaadates võivad nad ka kõige julgematele hirmu nahka ajada. Kõige levinumad on tolmulestad ja nende väljaheited. Arvatakse, et tolmulesta allergiat põeb kuni 20% elanikest. Kui sul on hommikul nina kinni, aevastad või silmad vesised, siis võib üsna kindlalt kahtlustada tolmulestadest põhjustatud talumatust. Nad toituvad enamasti surnud naharakkudest, mida me iga öö voodisse puistame.

Lisaks tolmulestadele ja surnud naharakkudele leiab padja seest ka pisikesi ämblikke oma niitidega, seeni (kahjuks mitte puravikke ja riisikaid), prahti ja koduloomadest karvu ja tolmu.

Teisest küljest mõjutab meid ka energeetiline taust. Usume me seda või mitte, mõjutab ta meid ikkagi. Paljud raputavad nüüd pead, kuid oma iva selles jutus siiski on. Enamasti tulevad just magades meil muremõtted pinnale, aju ragistab ja vaagime muudkui päevaprobleeme. Olgu siis teadlikult või alateadlikult. Lisaks ka painajad, halvad unenäod ja muu selline. Kõik see kleepub nagu näts padja sisse. Iga klaas saab ükskord täis ja hakkab üle ajama, nii ka siin. Iga padi saab ükskord täis ja hakkab siis meile seda tagasi kiirgama, mida me sinna salvestasime.

Nii mustuse kui ka energia seisukohast tuleks padja vahetada iga 2 aasta tagant.

Mivari tatrapadi

Soovitame kasutada tatrakestadest patja.

Tatrapadi Tatrakestadega padi on tervislik ja soodustab head und. Tatrapadi toestab pead ja kaela täiuslikult, andes neile head tuge ning tagades selgroo õige asendi terve öö vältel. Tatrakestapadi ei püüa taastada oma eelnevat vormi, seetõttu ei avalda pinget kaela-, selja- ja õlalihastele. Padi laseb õhku läbi ning pea ei hakka magades higistama.

Seedrikestapadi Mõnusa lõhnaga padi on täidetud seedri pähklituuma kestadega. Tõeline aroomiteraapia ja magus uni käsikäes! Seedripähklil on ka antiseptilised omadused, mistõttu on see antiallergeenne. lisaks ei kogu padi staatilist elektrit. Seedripadi sobib kõigile, sel on suurepärased ortopeedilised omadused. Padi võtab kuju magaja kaela ja pea järgi, andes seega parimat tuge ning aitab kehal leida uneks parima asendi. See garanteerib sügava ja häireteta une. Hõrk seedriaroom muudab une sügavamaks ja rahulikumaks.

Loe lisa ka Unetuse kohta meie blogis : https://www.looduspere.ee/blogi/uni-ei-tule-ja-unetus-vaevab/

Autor: Pille-Riin Özmen

Main Menu