Neuronormi kasutusvõimalused stressi ja valu korral

Nagu nimest võib aru saada siis see on midagi neile, kel närvid läbi või pole neid üldse enam.

Stressirohke elu sunnib paljusid kasutama erinevaid rahusteid ning antidepressante. Nood aga pole just oma kõrvaltoimete tõttu kõige ohutumad preparaadid. Võttes küll maha stressi- ja depressioonisümptomeid, mõjutavad nad nii ehk teisiti organismi üldist seisundit ning mitte positiivses suunas.

Taimset päritolu rahustava toimega preparaadid on sünteetilistest apteegipreparaatidest tunduvalt ohutumad ja samas ei jää nad oma efektiivsuse poolest neile kuidagi alla ning lisaks põhitoimele on neil positiivne mõju organismile tervikuna.

Neuronorm on naturaalne taimne preparaat, mis on suuteline vähendama kesknärvisüsteemi erutusseisundit ning vähendab mao, emaka, soolestiku, sapi- ja sapiteede silelihaste spasme.  Lõõgastades aju veresooni vähendab ta peavalu; südame lihases – valu südames, emaka veresooni lõõgastades menstruatsioonivalusid. Kuna preparaadis puuduvad toksiinid siis see võimaldab teda võtta pikkade kuuridena. See aitab stabiliseerida südame rütmi, parendab verevoolu ning vähendab südame kloppimist. Neuronormi manustamine kuuridena võimaldab stabiliseerida hormonaalsüsteemi tööd. Resultaadiks on see, et vähenevad või kaovad sootuks premenstruaalse sündroomi sümptomid: ärrituvus, peavalu ja valud kõhus.

Ärrituvus võib aga olla põhjustatud raskemetallidest ja parasiitide elutegevusest

tingitud intoksikatsioonist ja mikroelementide defitsiidist. Enamikel juhtudel inimesed isegi ei oska kahtlustada, et nende kehas on parasiidid ning, et nende eritatavad neurotoksiinid põhjustavad närvirakkude ärritust. Sellel foonil võib isegi kõige süütumast elusituatsioonist tekkida ühtäkki järsk emotsionaalne langus, valud südames, unetus jne.

Organismis elunevad parasiidid tarvitavad seal leiduvaid mikroelemente (tsink, seleen, mangaan, vask, jood, räni, kroom), mis lõpuks viib nende defitsiidi tekkimiseni. Ilma mikroelementideta pole aga närvirakkude taastumine võimalik. Kui närvirakud ei saa tsinki, seleeni, mangaani vaske ja räni, siis asuvad nende kohtadele organismis raskemetallid plii, kaadmium, tina ning arseen. Raskemetallide toksilise toime suhtes on kõige tundlikum närvisüsteem: peavalud, ärrituvus, unetus, agressiivsusepuhangud, krooniline stress – kõigil neil on võimalus saada inimese igapäevasteks saatjateks.

Neuronormile lisaks on soovitatav kasutada antiparasitaarseid preparaate Metosept+ja Vitanorm+.  Nad võimaldavad vabaneda parasiitidest, mis resideeruvad veresoontes ning kudedes. Baktrum – tegemist on loodusliku biosorbendiga, mis imab endasse ja väljutab kehast nii raskemetalle kui toksiine, mis tekivad nii parasiitide elutegevuse kui ka nende hukkumise tagajärjel. Maksifam+, Cromazin ja Zimed – kõik nad sisaldavad närvirakkude taastumiseks vajalikke elutähtsaid mikroelemente.  Kui organismis taastub mikroelementide balanss (tõuseb mikroelementide tase, väheneb toksiinide ja raskemetallide hulk), siis tõuseb automaatselt ka vastupanuvõime stressile. Inimene hakkab erinevatesse stressisituatsioonidesse suhtuma tunduvalt rahulikumalt ning südant rahustavad ravimid pole teile enam vajalikud.

Valu

Valuvaigisteid on turul liikvel otsatu hulk. Miks on aga nii, et vahel pole neist ühestki erilist abi ning keemiliste preparaatide kahjustavatest kõrvaltoimetest pole ilmselt mõtet enam rääkidagi.
Nahas-, lihastes- ja siseorganites olevate valuretseptorite ärritus tekib reeglina mingi kahjustuse tagajärjel. Helmintide parasiteerimine inimkehas tekitab siseorganite traumasid, põletikke, kasvajaid, turseid, liiteid, müoome ja tsüste. Parasiitide mürgised eritised ärritavad närvilõpmeid ja põhjustavad närvipõletikke. Tekkivad valud on kahjustatud närvisüsteemi reaktsiooni tulemus. Sellised valud kaasnevad sageli diabeetilise polüneuropaatiaga. Diabeet ja diabeetiline polüneuropaatia  on mikroelementide olemasolust sõltuvad haigused, kuna nad hakkavad arenema, kui organismis on vajalike ainete vaegus.

Valutundlikkust aitavad suurendada omakorda ka needsamad parasiidid. Peavalud, meteosõltuvus jne. tekivad samuti mikroelementide defitsiidi tagajärjel millega käib käsikäes raskemetallide ladestumine ja nende toksiline mõju, mis viib rivist välja hormonaalregulatsiooni ja närvisüsteemi toimimise.

Tekib paradoksaalne situatsioon – inimene võtab valuvaigisteid, kuid valu ei kao. Neil inimestel on reeglina unehäired, kalduvus langeda depressiooni ja kõrgenenud ärevusseisund.  Moskva ülikooli Närvihaiguste kateedri professor, meditsiiniteaduste doktor Andrei Borissovitsh Danilov on veendunud, et mitte ainult Venemaal, vaid kogu maailmas saavad neuropaatiliste valudega patsientidest 70% mitteadekvaatset ravi!

Valu vaigistavaiks loetakse looduslikku-, poolsünteetilist- ja sünteetilist päritolu aineid, mis on ette nähtud valu tunde või sündroomi ära võtmiseks või vaigistamiseks ehk analgeesiaks. Siit tuleneb ka nimetus analgeetik. Toime on neil aga deemonlik – alguses lubavad nad kõik paradiisi (valu võetakse ära), hiljem lähevad aga need ravimid inimese psüühhilise ja füüsilise tervise kallale.

Järgnevat peab igaüks teadma! Valuvaigistitel on narkootiline toime – nad maskeerivad valu, kuid nad ei ravi mitte midagi! Valuvaigistite pikaajaline diagnoosipõhine kasutamine tekitab sõltuvust. Inimesed harjuvad nende kasutamisega ning satuvad lõksu. Kasutades igapäevaselt valu vaigistajaid selleks, et valu nüristada, märkad ühel päeval, et sa ei suuda ilma ravimita elada mitte ainsamatki päeva. Jättes päeva vahele, märkab inimene, et hakkavad ilmnema võõrutusnähud – ärevus, rahutus, valu luudes ja lihastes, unetus, kõhulahtisus, iiveldus, lööbed, sipelgad jooksevad mööda keha ja jalgade tahtmatud tõmblused. Vähe sellest – endise efekti saavutamiseks vajab inimene järjest suuremat doosi. Selliste valuvaigistite ohtlikkus seisneb selles, et nad võivad hakata alla suruma hingamisfunktsiooni kuni selle täieliku katkemiseni välja. Näiteks 2007 aastal tappis valuvaigisti fentanüül Venemaal rohkem kui 1000 inimest.

Pakume välja metoodika, mis võimaldab mõjutada valu tõelist tekkepõhjust, tugevdada regulaarsete süsteemide tööd, lõõgastada spasme, tõsta tolerantsust valu suhtes ning lõppkokkuvõttes loobuda valuvaigistitest täielikult.

Neuronorm on naturaalne preparaat. Temas ei leidu narkootilise toimega komponente ja ta ei tekita sõltuvust. Tema toime on suunatud närvisüsteemi ärrituse vähendamisele, spasmide lõõgastamisele, südame töö toetamisele ja unerežiimi parandamisele. Kuna temas ei leidu toksilisi aineid võib teda kasutada pikkade kuuridena, mis viib väga paljude seisundite stabiliseerimiseni. Lõõgastades veresooni, vähendab ta peavalusid, valusid südames, menstruatsioonivalusid ja kõhuvalusid.

Närvisüsteemi taastumisel mängivad suurt rolli mikroelemendid. Näiteks tsink, seleen ja vask omavad põletikuvastast toimet ja muutuvad seeläbi ka valu vaigistajateks.

Raskemetallide toksiline toime mõjub närvisüsteemile hävitavalt.

See tekitab valusid lihastes luudes ja liigestes. Kasutades mikroelementide komplekse, aitame me organismil väljutada raskemetalle, mis on ladestunud rakkudesse. Lülitades juurde biosorbendid Baktrum ja Vitanorm+ aitame me siduda juba kudedest väljunud raskemetallid ning toksiinid ning need organismist lõplikult väljutada.

Metosept + osaleb organismi detoksikatsioonis ehk soodustab vere puhastumist kahjulikest ainetest ja tal on põletikuvastased omadused.
Imcap  on antioksüdant ning soodustab närvirakkude taastumist ning noorendamist, parandab vere tsirkulatsiooni kapillaarveresoontes ning seeläbi paraneb kogu organismi verevarustus ning varustatus toitainete ja hapnikuga. Kuidas vabaneda valust lõplikult? – see on antiparasitaarne taastav programm. Krooniliste haiguste korral võtta kõiki preparaate 1 tk 2 korda päevas. Kuuri kestus alates kuuest kuust kuni soovitud resultaadi saavutamiseni. Iga kuu möödudes pidada 7-päevane puhkepaus.
Ägedate seisundite korral võib 7 – 10 päeva vältel manustada preparaate 2 tabletti 3x päevas ning seejärel minna taas normaalse doseeringu juurde tagasi.


On tõenäoline, et meie esivanemad sellise stressi käes, mis praegu meie isklikku ruumi räsib, oleksid ammu välja surnud. Kõigele inimsuhetega seostatavale lisandub veel elektomagnetiline stress. Välismaal on see saanud diagnoosi staatuse. Meil, kui juhtute sellisest asjast rääkima, öeldakse, et sul endal läheb vähemalt kahte diagnoosi tarvis aga kui minna mõnele suvalisele äritänavale või büroohoonesse ja panna oma mobiil wi-fi võrke otsima, siis 15 – 20 võrgu leidmine pole mingi haruldus ja see kõik imeb meist välja vabu elektrone ja see on samuti organismile stress, sest rakud vajavad neid üliväikeseid elektilaenguid, mis vahetult maapinna kohal, 2-3 meetri paksuses õhukihis ringi uitavad.
Ilmselt võiks siia veel näiteid tuua ja siis ikka jääb mõni stressitekitaja üles loetlemata… ja kui see stress ükskord üle keema hakkab, siis on deprekas. Siis poeb inimene nagu tigu karpi ja sageli on ta selles karbis selliselt, et välja paistab hoopis üks tore, lõbus ja seltskondlik inimene. See on depreka üks nägudest. See võib olla inimese kaitsereaktsioon. Karbist saab inimese kätte küll aga see on investeering.
Meie närvisüsteem on elus. Ta sisaldab elavaid rakke. Kõik elav vajab toitu. Närvid ei vaja koola-jooke ja marsi-sokolaadi, mida stressis õpilastele eksamisessioonil soovitatakse – nad vajavad mikroelemente – jah, ka mikroelementide suur ja pikaajaline defitsiit on üks depressiooni ja stressi tekitaja. Muideks, ühe suhkrumolekuli väljutamiseks kulutab organism 2 kroomi aatomit ja selleks, et suhkur mingit pidi omastatav oleks ei saa läbi ilma tsingita, sest kõhunääre vajab ühe insuliinimolekuli moodustamiseks tervelt nelja tsingi aatomit. Kroom ja tsink on aga  silmaiirise piltidele tuginedes ühed kõige raskemini taastuvad elemendid organismis üleüldse.
Inimese enda sees tekkiv autonoomne stress närib nagu rooste rauda. Väga vaikselt närib aga ühel hetkel närib ta meie koorikusse augu ja siis pääseb kuri ilm meile ligi. See viimane näide on minu isiklik kogemus.

Ma tean täpselt, mida endast kujutab kloaak nimega “depressioon”. Minu tee sellest solgitorust välja sai alguse mikroelementide kaasabil – umbes kolm kuud läks aega ja siis ma märkasin, et mingi lüliti minu ajukurdude vahel on läinud asendisse “väljas”. Seda aga, et ma rohkem jaksan ja jõuan ning 24/7 vaevanud väsimus vähenema on hakanud, hakkasin märkama juba teisel nädalal. Ma hakkasin ühel hetkel märkama, et mõttemaailm pole enam must, kole ja karvane ning järjest rohkem hakkas ellu tulema positiivset. See oli minu jaoks tõeline üllatus, sest kõik, kes minust vähegi midagi arvata võtsid, ütlesid kooris, et sa pead positiivselt mõtlema! Ja see, #”!@$&*,  tekitas veel hullema depreka, sest ma ei osanud. Mismõttes positiivne? Öelge mida tegema peab aga keegi ei öelnud ja nii tuli ise, iseennast patsist sikutades nagu parun von Münchhausen seda tegi, end sellest soost välja tõmmata.
Täna võin kõikidele stressajatele ja deprassiivsetele kinnitada, et see töötab. Ja tuju läheb paremaks ja jõudu tuleb juurde ja palju veel sellist, mille vaatlemist mu keha kattev nahk takistab. Ja ärge isegi unistage, et üks purk aitab. See on protsess. See on investeering ja see investeering on tõenäoliselt üks parimaid, mida te selles elus teete.

Depressiooni korral soovitab tootja Neuronormile lisaks võtta veel: Metosepti, Vitanormi, Baktrumi ja Maksifami. Seda just selle pärast, et organism võimalikult kiiresti jõudu juurde saaks ja puhastuma-taastuma hakkaks.

Palju tagasisidet on tulnud selle kirja kohta… et miks ikka niipalju preparaate ja kas ikka peab nii palju ja kas purgi pildi vaatamisest ei piisa?
Kohe kindlasti võin ma kõikidele kergenduseks öelda, et mitte midagi ei pea. Iga inimese terveks saamine ja terve olemine on tema enda vastutada ja kui inimene on otsustanud terveks saada ja terve olla siis on meditsiin siin jõuetu. Kõike võib tarvitada ja ka üksikult, kuid siis ei tasu ilmselt loodetud resultaati väga kiirelt oodata.

Miks niipalju ja miks nii kaua?

Kui Jumalal oleks tablett, mis inimese ühe korraga nooreks, ilusaks,  pehmeks ja õnnelikuks teeks siis see tablett tapaks. Organism ei pea korraga vabanevale toksiinidehulgale vastu ja ütleks üles. Organismi vastuvõtu- ja puhastusvõimel on piirid ees. Siin töötavad Looduse Seadused ja minu teada ei ole Riigikogu neid seadusi veel tühistanud või vihakõneks kuulutanud. Organismi biokeemia töötab omas tempos ja selle vastu ei aita vaktsiin ega seaduseparagraaf…

Tulen tagasi “mõtle positiivselt” juurde. Selleks, et rakud oma paigast nihkunud energeetilise töömaatriksi  ümber häälestaksid, läheb minimaalselt tarvis 120 päeva. 120 päeva ja ööd uut ning värsket informatsiooni ja siis alles hakkab moondunud ehitusega valku tootev rakk normaalset valku tootma. Kui tal aga puuduvad vajalikud ained Mendelejevi tabelist, siis ei aita positiivne mõtlemine ka mitte ja ma ei tea, et mõttejõul oleks võimalik tsinki või seleeni juurde toota. Samas ei välista ma seda, et 100 aasta pärast see võimalikuks ei osutu, sest inimvõimetel puuduvad piirid ja võibolla mõni inimene oskab seda juba ka täna. Enamus ei oska. Kindlasti.
Ma ei ole neid tablette ise teinud. Ma tean, et tegu on väga teadusmahuka tööga. Neis pealtnäha lihtlabastes tablettides on inimeste mitmekümne aastane töö ja uuringud. Neis on ka inimestel läbi viidud kliinilised uuringud ning seekord on tõesti mul tunne, et need teadlased, kes on nende toodete taga, teavad, millest nad räägivad ning mis millega kokku käima peab. Ma õnneks pole suuteline kõikidele miksidele vastama. Samas on igaühel võimalus sõita Moskvasse ja teadlaste endi käest oma miksidele vastused saada.

NEURONORM

Flavonoidide ja eeterlike õlide lisaallikas.
60 tabletti / 400 mg
1 tablett sisaldab: 
palderjani (Valeriana officinalis) juur ja risoom –                         75 mg
melissi (Melissa officinalis)ürt –                                                  75 mg
humala (Humulus luulus)õied –                                                   70 mg
veiste südamerohu (Leonurus cardiaca subsp. villosus) ürt      70 mg
viirpuu (Crataegus) marjad –                                                        70 mg
Mikrokristalliline tselluloos –                                                         20 mg
Želatiin –                                                                                       15 mg
Magneesium stearaat –                                                                5 mg

.
Toimed: Rahustav (sedatiivne), põletikuvastane, uriini eritust soodustav, valu vaigistav, spasmolüütiline, hüpotensiivne, toniseeriv toime soole-seedetraktile, antisklerootiline, antiherpeetiline (viiruste vastane), inotroopne (südame kokkutõmbetugevuse muutus), kardiotooniline (südant jõustav), kesknärvisüsteemi erutust vähendav, parandab südame- ja aju verevarustust, alandab kolesterooli taset, aeglustab südame rütmi, suurendab südame kokkutõmbejõudu, lõõgastab silelihaste spasmi,arütmia vastane, valusid vaigistav, helmintide vastane.

Soovitav kasutada järgmiste tervislike seisundite korral: unehäired, südame-veresoonkonna neuroosid, hüpertoonia, , stenokardia, müokardiopaatia hüsteeria, klimakteerne neuroos, menstruaaltsükli häired, neuralgiad, neurootiline sündroom, migreen, epilepsia, allergia, unisus, letargia, väsimus, apaatia, ärevustunne, pea valud, köha, kohin kõrvades, valulik menstruatsioon ja menstruaaltsükli häired, pearinglus, dermatiit, akne, heiliit, tsüstiit, sage- ja valulik urineerimine, gastriit, gastroenteriit, koliit, maksa haigused, neerude haigused, kusepõie haigused, tsinga, skrofuloos, lihas- ja liigesevalud, radikuliit, vegetatiivne vaskulaarne düstoonia, aitab vabaneda kõõmast, tugevdab juukseid.

Palderjan

Juba ammustest aegadest alates on palderjani peetud üheks kõige tugevamaks psühhotroopsesks taimeks, mida närvisüsteemi haiguste ravimisel kasutatud on.  Pedanius Dioscorides arvas, et palderjan suudab mõtteid juhtida. Plinius pidas palderjani vahendiks, mis aitab häid mõtteid luua; Avicenna arvas, et palderjan teeb aju tugevaks.
Tal on psühhotroopne, rahustav ja spasmolüütiline toime. Teda on hea kasutada klimakteersete häirete, vegetoneuroosi, südame-veresoonkonna neuroosi profülaktikas, stenokardia ja hüpertoonia varaste staadiumite ravis ja profülaktikas, samuti mõningate maksa ja sapiteede haiguste ravis ja haiguste puhul, millega kaasnevad mao ja seedekulgla spasmid ning häired näärmeaparaadi töös.
Palderjani sisaldavad preparaadid alandavad kesknärvisüsteemi erutusseisundeid, mille puhul rahustav mõju ei teki koheselt, kuid see eest on mõju pikaajaline ning stabiilne. Haigetel kaob pingeseisund, nad on vähem ärritunud ja nende unerežiim paraneb. Palderjani ravitoime avaldub süstemaatilisel ning kestvate kuuridena kasutades.

Viirpuu

Seespidiselt kasutades aeglustab hingamise- ning südame kokkutõmmete rütmi ja vähenendab tahhükardia hoogusid. Südamekloppimine väheneb ja väheneb õhupuudus. Ta alandab arteriaalset vererõhku ning vabastab spasmist kõik silelihased, vähendab iiveldustunnet ja valusid südames. Ta aitab erinevate neurooside korral ning valuliku menstruatsiooni puhul.
Viirpuu tugevdab venoosset vereringet südames ja ajus. Tal on skleroosivastased omadused ja teda võib kasutada väga erinevate südame-veresoonkonna haiguste korral.

Inimesed ei saanud selle taime raviomadustest kaugeltki kohe aru, kuigi 1. sajandil e.m.a oli viirpuu suure Kreeka arsti Dioscoridese raviarsenali koostisosaks. XVII sajandil inglise fütopraktik Nicolas Kalnener soovitas viirpuud neerukivide- ja südamepuudulikkuse korral. XIX sajandi arstid-eklektikud jätkasid seda traditsiooni ning kasutasid viirpuud südamepuudulikkuse- ja  valude korral rinnaku piirkonnas. .
Avastades viirpuust aineid, milledel on ravivad omadused on kaasaegne teadus  muistsete fütopraktikute teadmiste õigsust kinnitanud. Kaasaegne meditsiin kasutab viirpuud enamasti südame toonikuna. Ta parandab südame lihases metabolismi ja suurendab hapnikuga varustatust. Tulemusena südame rütm normaliseerub ja suureneb tema kokkutõmbe tugevus ning pumbatava vere maht. Viirpuul on pehme veresooni laiendav toime eelkõige koronaarveresoontele. Suur bioflavonoidide sisaldus võimaldab viirpuul hästi hakkama saada südame lihast kahjustavate vabade radikaalide mõjuga. Lisaks on viirpuul kerge rahustav toime ning ta aitab normaliseerida une režiimi.
Kindlasti tuleb meeles pidada, et viirpuu ei ole preparaat, millel on rinnaku taga olevatele valudele ja paigast läinud rütmile momentaalne toime. Tarvis on pikemaajalist profülaktilist kuuri või siis juba plaanipärast südamehaiguste ravikuuri. Mingeid kõrvaltoimeid ega vastunäidustusi pole viirpuu isegi väga pikaajalisel kasutamisel täheldatud. Samuti pole täheldatud ebasoovitavat toimet mistahes südame-veresoonkonna haiguste ravis kasutatavate ravimite korral.

Viirpuu surub alla angiotensiini toimet. Tegemist on fermendiga, mis on üks peamiseks veresoonte ahenemist põhjustavaks aineks. Koos veresooni laiendava toimega loob see tingimused pehmeks kõrge vererõhu langetamiseks ning südamelihase koormuse alandamiseks. Viirpuu toimemehhanism on unikaalne, kuna rõhu alandamist põhjustavad väga erinevad organismis toimuvad reaktsioonid. Suured veresooned laienevad ja südame funktsionaalne maht kasvab ja siia lisandub veel pehme uriini väljutav toime.
Kliiniliste uuringute ajal, haiged, kellele anti viirpuud sisaldavaid antiparasitaarseid preparaate, täheldasid südame rütmi normaliseerumist, valude vähenemist rinnaku piirkonnas ning õhupuuduse vähenemist või täielikku kadumist. Osad eksperimendid annavad aluse arvamiseks, et viirpuu takistab ka aterosklerootiliste naastukeste arengut ja -teket arterite seintel.
Viirpuu spasmolüütilist efekti seostatakse taimes leiduvate flavonoidide ja triterpeenühenditega. Nende ainete olemasolu taimes parandab venoossete veresoonte funktsionaalsust ning alandab ka venoosset vererõhku.
Kui kasutada preparaate, mis sisaldavad viirpuud, paraneb laktatsioon ning kaovad düspeptilised ilmingud rinnalastel.
Terapeutilist efekti ei oma mitte kõik viirpuu liigid. Neuronormis kasutatakse erilist viirpuu sorti, mis kasvab ainult Mägi-Altai piirkonnas. Tegemist on metsikult kasvavate puudega ja nende areaal on piiratud.

Veiste südamerohi

Bulgaarias kasutatakse veiste südamerohtu kui vere peatajat, Rumeenias epilepsia ja Gravesi haiguse korral, Inglismaal hüsteeria ja neuralgia puhul. USA-s ja Kanadas on veiste südamerohi välja tõrjunud palderjani. Teda kasutatakse kui rahustavat vahendit suurenenud närviärrituse korral, unetuse puhul, südame-veresoonkonna neurooside-, stenokardia-, kardioskleroosi-, müokardiidi-, südame kloppimise-, ajupõrutuse- ja kusepõie haiguste korral. Ta vähendab valulikku menstruatsiooni ja normaliseerib menstruaaltsüklit, teda on hea kasutada kliimaksi-, pearingluse ja kõrvas oleva müra korral.

Meliss

Teda kasutatakse unetuse-, liigerutuse-, peavalude-, migreenide-, neuralgiate-, ligesevalude-, lihasvalude-, mao valude-, koletsüstiidi- ja soole-seedetrakti haiguste korral. Ta aitab kõrvaldada puhitustunnet ja vähendab menstruatsioonivalusid. Teda on soovitav kasutada erinevate neurooside korral, ta aitab normaliseerida südame rütmi, ennetab tahhükardia atakke ja -õhupuudust, vähendab valusid südames ja võtab maha veresoonte spasmid.

Humal

Humalat kasutatakse unetuse- ja klimakteerse perioodi neurooside korral kui rahustavat vahendit, ta aitab vähendada tsüstiidi põhjustatud kusepõie valulikku ärritust. Teda on soovitatav kasutada mao krampide- ja gastriitide korral.

Autor: Mati Rebane www.heatunde.eu

Neuronorm

Loe lisa meie blogis unetuse kohta – “Uni ei tule ja unetus vaevab”

Main Menu