Kuidas on võimalik end viiruste eest kaitsta? 

Kuulen seda küsimust mitu korda päevas. Samalaadne küsimus on esitatud teadlasele Valentina Aksenova’le. Edastan:

Kas on võimalik tänasel päeval ennast ja oma lähedasi kõikvõimalike massi-infektsioonide eest kaitsta?

Sellele küsimusele vastamiseks tuleb esmalt aru saada, kuidas viirused-bakterid-seened, mis on inimesele peamisteks haigustekitajateks, organismi satuvad ja millisel juhul nad põhjustavad  haigust ja millisel mitte?

Inimese tegevus ja preparaatide toime peab olema suunatud sellele, et inimene peab taastama oma immuunsüsteemi normaalse tegevuse. Kui üld- või lokaalne immuunsus on langenud saavad seened, viirused ja bakterid võimaluse vabalt tegutseda ning alustavad oma hävitustegevust.

Teine oluline punkt: viirusel, bakteril ja seenel on vaba voli tegutseda kui organismis leidub seda, millest nad toituvad. Viiruste-bakterite-seente põhitoit on parasiitide vastsed. Tegemist on väga ohtlike olenditega ja suureks kurvastuseks tuleb tõdeda, et mitte keegi nendega ei tegele. Munad, tsüstid, vastsed ja spoorid on viiruste toidulaud. Sellest kirjutas juba aastatel 1950-1960 akadeemik Skrjabin. Meil pole tarvis teada, kes meie sees elavad – seagripp, linnugripp . Meil on tarvis see, millest parasiidid toituvad, oma organismist kõrvaldada. Ei oma mingit tähtsust, millise parasiidiga on tegu – viirused, seened, bakterid – kui millegagi maiustada ei ole siis nad lahkuvad sama targalt kui tulid. See tähendab, et on tarvis oma organism parasitaarse tekkega toksiinidest puhastada.

Kolmas oluline moment on toksiinidest tekkinud „tühikute“ täitmine mikroelementidega. Mikroelemendid = immuunsüsteemi võimekus. Kahjuks on neid toiduainetes aina vähem ja vähem. Tulemuseks on organismi järkjärguline nõrgenemine. Kui võtta teos „Mikroelementide farmakoloogia“ ja vaadelda sellist mikroelementi nagu tsink siis esimesel kohal seisab:
tsingi defitsiit on seotud madala immuunvõimekusega. Isegi kui hakata manustama ainult tsinki siis aja jooksul immuunsüsteemi töö taastub.

2012. aastal viis tootmiskoondis „Optisalt“ läbi kliinilised uuringud, mis teostati Koltsovi nimelises Bioloogia arengu instituudi Geneetika kateedris. Sellest kõrgemat uuringuvõimekust leida on väga raske. Seal leidis tõestuse, et meie poolt välja töötatud kompleksMetoseptVitanorm, Baktrum, Maksifam – normaliseerib immuunsüsteemi töö. Täna oleme me sellele kompleksile lisanud mikroelementide kompleksi „Vimitsin“. See sobib kasutamiseks koos komplektiga ja sellega võib asendada preparaadi „Maksifam“.

Mida see kompleks teeb? Ta kõrvaldab organismist toksiinid ning anname juurde vajalikud mikroelemendid, milledest organismil on puudus.

Kui inimese immuunsüsteemi töövõimekus on langenud siis ei jagu organismis tsingile lisaks ka seleeni, joodi, mangaani, räni, vaske ja kroomi. Nende mikroelementidega tegeletakse vähe ja eriti suuri teadmisi nendest ei omata.

Metosept – mõjutab parasiite

Vitanorm + Baktrum – väljutab parasiite ja raskemetalle

Maksifam ja/või Vimitsin – kõrvaldavad mikroelementide defitsiidi

Preparaadid on taimsed, taimed on korjatud vabast loodusest ja seetõttu töötavad nad kahju tekitamata. Kui on tegu naturaalset päritolu mikroelemendiga siis ta väljub kehast loomulikul viisil ja ei ladestu.

Kui oled terve ja mingeid erilisi kaebuseid ei ole siis piisab 1 tablett/kapsel hommikul ja 1 õhtul. Kõik 4 preparaati korraga. Peale juua vett.

Kui oled haigestunud siis korrutame tablettide arvu 2-3ga, ehk igast purgist 2 hommikul, lõuna ajal ja õhtul. 3-4 või ka rohkem päeva järjest.

Optisalt on teinud uuringud ka onkoloogiliste haigete osas. Vähihaigetel on väga tõsine eelpool nimetatud mikroelementide puudus ning ülimalt kõrge toksiinide tase.

See tähendab – profülaktika on hea tervise vundament. 1 tablett hommikul ja õhtul. Kui haigestusite siis suurendage julgelt doose. See on kliinilised uuringud läbi viinud instituudi soovitus.

Lugupidamisega
Mati Rebane

Main Menu