Vahvaid ideid, mida teha Himaalaja soola kristallidega

Looduslik Himaalaja sool ei ole tervisele hea mitte ainult seespidiselt – Himaalaja soolakivist lamp või küünlaalus ruumis mõjub ka viirus- ja külmetushaiguste peletajana – justkui pisike soolakamber teie kodus või töökohas. Looduslikud soolakristallid toimivad ruumis õhku puhastavalt: nahale ja hingamisteedesse ladestuvad soolaioonid hävitavad haigustekitajaid ja hoiavad ainevahetuse tasakaalus.

soolalampLeebe soolaravi aitab võidelda ka allergia, astma ja bronhiidiga, ülemiste hingamisteede haiguste ja põskkoopapõletikega, kroonilise nohu, köha ja kurgumandlite põletikega, üle saada närvilisusest ning keskendumis- ja unehäiretest. Kel pole aega ega võimalust käia soolakambris oma immuunsüsteemi tugevdamas, võivad koju või kontorisse osta soolalambi/ küünlaaluse või meisterdada selle hoopis ise sobivast läbipaistvast anumast, küünlast ja suurtest soolakristallidest. Piirid seab vaid fantaasia 🙂

soolalamp

Üks armas ja vahva idee ka neile, kes meelsasti ise ehteid valmistavad – miks mitte kasutada tervendavaid soolakristalle ka kõrvarõngastes või ripatsites.

 

Main Menu