Nõudepesuvahendite võrdlus

Looduspere poodides on lai valik erinevaid keskkonnale ja inimesele ohutuid nõudepesuvahendeid.

Mõnikord võib sattuda klient segadusse, et millist siis valida. Samas on nõudmised erinevad.

Mõnele on oluline lõhn, teisele hind, kolmas vajab just eriti tõhusat rasvaeemaldajat ja neljas tahab lihtsalt olla kindel, et kui suvilas pesuvee põõsa alla viskab, siis sellest põhjavette  või lilledele kahju ei sünni.

Biovie nõudepesuvahend punasemarja ja äädikaga 500ml

Selle viimase argumendi kohta on vastus kohe lihtne,

kõik Looduspere poes pakutavad pesuvahendid (ka pesupesemise) võib lõdva randmega põõsasse visata, need on 100% biolagunevad.

Tavapoes müüdavate suurtes reklaamides nähtavate toodete kohta räägivad Saksamaa sõltumatud testiasutused, et pärast selle tootega pesu tuleks taldrikut vähemalt 36 korda loputada, et kõik kahjulikud ained täielikult eemaldada taldrikult.

Vastasel juhul sööme me neid aineid paratamatult koos söögiga endale sisse ja kuigi mõju pole kohe märgatav, siis kuude ja aastatega kogunevad erinevad sünteetilised ained meie organismis ja võivad tekitada tervisehäireid.

Nagu me teame, on ravimine alati kallim kui ennetus. Eks siin ongi mõtlemise koht, et kui maksan nüüd euro või paar vähem, aga hiljem ravikuludele kordades rohkem, siis kas on see kokkuhoid tervise arvelt mõttekas.

Laste puhul tuleks siin kohe kolm korda mõelda, sest nemad on vastuvõtlikumad ja alles kasvavad ning ise oma tervise eest veel vastutada ei suuda.

Ülejäänud erinevused tõime välja lihtsas tabelis:

Nõudepesuvahendid

Head uurimist ja küsige ka Looduspere poes üle, kui miskit jäi segaseks. Lai valik nõudepesuvahendeid

Parimat

Looduspere

Main Menu