Kas sul on ussid?

Kas väsid kiiresti? Väiksemagi pingutuse järel tahaks kohe korra maha istuda ja hinge tõmmata? Silmade all on tumedad rõngad?

Suure tõenäosusega võivad sul olla parasiidid.

Paljud arvavad, et parasiidid on ainult lastel, kuid kahjuks pole see nii.

Samuti võivad pärast sööki olla kõhus puhitused ja ebamugav tunne. Üks minu hea tuttav ei julgenud seetõttu isegi teistel külas käia. Alles siis, kui ta soovis rasedaks jääda ja ma soovitasin tal enne seda parasiidi kuuri teha, märkas ta suurt erinevust oma enesetundes.

Paljud seletamatud sümptomid võivad olla parasiitide tagajärjed, me lihtsalt ei tule selle peale. Arsti juures saab teha testi 4 erineva parasiidi olemasolu kohta, kuid neid võib olla inimese kehas ligi 500. Me käime reisidel, sööme erinevaid toite, puutume kokku väga erinevate inimestega ja katsume paljusid ukselinke. Vähesed pesevad ALATI enne söömist, pärast õuest tulekut või WC kasutamist käsi. Koduloomad võivad samuti olla parasiitide levitajad. Eriti suvel on eriti ahvatlev otse peenrast süüa maasikaid või kurke.

Õnneks on loodusel alati olemas ka vastumürk.

Su keha ja tervis on kordades tugevam, kui parasiidid hea ja parema su eest ära ei söö. Soovitatav oleks vähemalt korra aastas teha üks 3 kuuline kuur. Kasuta selleks erinevaid taimi, vürtse või valmis kapsleid, kus kõik juba mugavalt koos. Kõige levinumad uss-nugilised, mis tihtipeale lastel on saab kergelt lahti kukeseenega (Tähelepanu -toimib ainult toorelt). Nimelt on kukeseenes kinomannoos, mis tapab, nii ussid, nende vastsed ja ka munad. Söö 5 päeva iga päev 3-5 kukeseent toorelt kas hapukoorega salatis või leiva peal.

Looduspere poest leiad laia valiku nii kodumaalt kui kaugemalt pärit parasiidivastaseid tooteid.

Loe lisaks nii parasiitide kui ka erinevate võimaluste kohta, kuidas nendest lahti saada:

SOOLEPARASIIDID

Main Menu