Tark mees hoiab oma tervist

Jutt sellest, et mehed ei hooli oma tervisest ja arsti juures ei käi on meile kõigile teada. Sellest tehakse juttu nii uudistes kui arsti foorumites. Huvitaval kombel on aga näiteks Looduspere klientidest (vähemalt e-poes) pea 55% just mehed.

Looduspere on tervisliku eluviisi propageerija olnud juba 20 aastat ja olnud edasiviivaks jõuks ja inspiratsiooniks paljudele hilisematele nö konkurentidele. Meie sõnum on olnud selge ja usaldusväärne – ennetus on odavam kui ravi ning seda kõike loodusega käsi-käes. Tihti käib see oluline klõps peas siis, kui algab pere loomine. Ilmselgelt tahavad ju kõik, et laps oleks terve. Nii algabki raseduse ilmnedes peres kibe sagimine ja tervislike valikute otsimine, kus tulevasel isal on ju tähtis roll. Viimasel ajal on aga kogu kliimamuutuse kampaania ja ökoloogilise jalajälje raames lisandunud ka hulgaliselt nooremat publikut, kes keskkonna pärast muret tunnevad ja paremaid valikuid otsivad.

No ja nüüd lähebki asi huvitavaks. Minusuguse õppinud sotsioloogi aju otsib vastuseid, miks on nii, et just mehed vanuses 18-45, kes väidetavalt arsti juures ei käi, moodustavad enamuse tervisliku eluviisi poes. Olen veendunud, et vastus on lihtne. Loodusperes on lihtsalt Eesti kõige targemad kliendid, midagi pole öelda. Võime uhkelt öelda, et tark klient teab, mis talle on hea ja leiab endale usaldusväärse poe, kust saada laia valikut head kraami, et terve olla või tervemaks saada. Anname endast parima, et saaksite meilt head nõu, kui on küsimusi.

Täname, et olemas oled! Samuti täname kõiki, kes meile saadavad oma ettepanekuid tootevaliku osas. Just teiega koostöös saame olla teineteisele kasulikud kõige efektiivsemalt.

Mida siis mehed võiks Looduspere poest leida enda jaoks?

Kallid mehed – et teid vaadates silm puhkaks ja peegel ei puruneks, siis leiate Loodusperes laia valiku kosmeetikat just meestele

Samuti leiab meilt ökopuuvillast nahale sõbralikku aluspesu meestele

Soovitaks teie eesnäärmele veel võilillejuurt ja kõrvitsaseemneid.

Ja muidugi libiidole mõjub ju hästi maca juur

Olgem terved!

Autor: Pille-Riin Özmen

Main Menu