Marli – mitmekülgne ja kauakestev

Oleme märganud, et Looduspere poodides uuritakse marli kohta. Vanasti nägi marli teistsugune välja, oli õhem ja kulus kiirelt. Looduspere poes müüdavad topeltkootud marlid on eriti tihedad ja seega vastupidavad, samas lasevad nad hästi õhku läbi ja on nahale sõbralikud.

Loomulikult pole mõtet peamiselt mähkmeks mõeldud toote puhul teda pleegitada lumivalgeks, sest pepul pole ju silmi :), seetõttu on ka meie marli naturaalset beeži värvi.

cotonea_mullwindel

Disana marli on lisaks ka mahepuuvillast, kus pole kasutatud ei pestitsiide, herbitsiide ega ka muid süsnteetilisi lisandeid kanga kvaliteedi parandamiseks. Puuvill on pikakiuline, sest pole korjatud masinaga. Pikakiulisem puuvill ei muutu pärast pikka kasutamist topiliseks ega purune kergesti.

7 erinevat võimalust marli kasutamiseks:

1. Beebide krooksu tegemisel on marli ideaalne õlale panekuks, et kaitsta riideid.

2. Pehme marli sobib vastsündinute mähkimiseks kookoniks, kus beebi tunneb end turvaliselt

3. Imetamisel varjab marli piisavalt nii beebit kui ka emme rinda, samas laseb hästi õhku läbi. Samuti saab teda hästi kasutada vankril päiksekaitsena

4. Mähkmevahetuse alusena on marli lihtsalt ainulaadne – pepu all mõnus pehme ja kergesti pestav ning kiirelt kuivav. Mahub käekotti ja saab igale poole kaasa võtta.

5. Pudipõlleks saab marli kiirelt siduda ükskõik kus te parasjagu viibite. Lihtne pesta ja kuivab kiirelt

6. Muidugi saab marlit kasutada pestava mähkmena. Lisaks vaja vaid pealispükse ja valmis. Ideaalne kodus kasutamiseks. Pole vaja tassida koju ja taas prügikastis kodust välja ühekordseid mähkmeid ning visata nii sõna otseses mõttes raha prügikasti.

mullwindel_am_baby

7. Ja kui beebi kasvas juba suuremaks, siis saab marlit alati kasutada tolmulapina, mahlafiltrina jne.

Topeltmarli on vastupidav ja praktiline. Pleegitamata puuvill säästab keskkonda ja samas ei paista plekid kohe välja.

Lisa kommentaar

Main Menu