Purasana krill- ehk hiigelvähiõli kapslid 60tk

31.26 

Laos

Krill – ehk hiigelvähiõli sisaldab rikkalikult antioksüdante ning omega-3 EPA ja DHA tüüpi happeid, millest ligi pooled on DHA tüüpi happed. Ainus looduslik aine, mis ühendab endas rasvhapped, fosfolipiidid ja antioksüdandid. Tänu bioaktiivsetele koostisosadele, imenduvad õlis sisalduvad omega-3 rasvhapped teie kehas maksimaalselt. Krill sisaldab ka koliini, omega-9, omega-6 ja astaksantiini. DHA soodustab ajutegevust ja aitab hoida silmanägemist. EPA ja DHA soodustavad normaalset südametegevust. Koliin e vitamiin B4 toetab rasvade ainevahetust.

Kasutamine: 1-2 kapslit päevas.

Koostis kapsli kohta: Krill- ehk hiigelvähiõli (500mg), fosfolipiidid (220mg), Omega-3 rasvhapped (145mg), millest EPA 75mg ja DHA 40mg. Omega-9 rasvhapped (39mg), koliini (28mg), Omega-6 rasvhapped (7mg), astaksantiini (0,60mg). Kapsli kate: kala želatiin.

Tegemist on toidulisandiga, mis ei asenda tervislikku ja tasakaalustatud eluviisi. Hoida lastele kätte saamatus kohas. Mitte ületada soovitatud päevaannust.

HOIATUS! Ei sobi mereanniallergia puhul. Kui tarvitate antikoagulante, konsulteeriga enne toidulisandi tarvitamist arstiga.

Loe krillõli kohta rohkem meie blogist.

Ühikuhind: 0.44 EUR/tk

Be the first to review “Purasana krill- ehk hiigelvähiõli kapslid 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Purasana krillõli kapslid

Purasana krill- ehk hiigelvähiõli kapslid 60tk

31.26 

Lisa korvi