Natracare sünnitusjärgsed sidemed 10tk

5.94 

Laos

Natracare’i keemiavaba side on tehtud puhastest, loomulikest materjalidest, taimse tselluloosi baasil. 95% komposteeruvad ja biolagunevad. Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna -ja säilitusaineid.

Ühikuhind 0.49 €/1TK

———————-

Milleks looduslikud tooted? Natracare hügieenitooted naistele loodi 1989. aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, kunstsiidi kasutamist tampoonide valmistamisel, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel ja kilet ning imamisgeele, mida naised ja keskkond on pidanud taluma juba pikka aega, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse.

Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare tooteid, kuna need on valmistatud orgaanilisest puuvillast, pleegitatud ilma kloorita, kasutatud pole kunstsiidi ega muid tehismaterjale. Loomulikult pole Natracare toodetele lisatud lõhnaaineid ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest. Natracare hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi.

Natracare on mõeldud naistele, kellel esinevad nahaallergiad, -ärritused, intiimpiirkonna valud või -sügelus. Eriti sobib Natracare naistele, kes tunnevad menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid tooteid.

Natracare tampoonid ja niisked rätid on valmistatud ökopuuvillast. Natracare sidemed ei sisalda imamisgeele ega sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.

Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare tooted on: pleegitatud kloorivabalt, plastikuvabad, imamisgeelideta, vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest, vabad lõhna- ja säilitusainetest, tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill), allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi, kaasaegsetele nõudmistele vastavad, bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Lisainfot saab Natracare lehelt.

Be the first to review “Natracare sünnitusjärgsed sidemed 10tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Natracare sünnitusjärgsed sidemed 10tk

Natracare sünnitusjärgsed sidemed 10tk

5.94 

Lisa korvi