Looduspere patsilliseep 95g

6.33 

Laos

Looduspere oma seep – teepuuõli ja greibiga!

Teepuuõlil on teada-tuntud seente- ja viirustevastased, antiseptilised ja antibakteriaalsed omadused. Greibiõli on antiseptiline, toniseeriv, seedimist soodustav, immuunsüsteemi tugevdav, puhastav, viirustevastane, diureetiline. Kokku annavad need eeterlikud õlid värske ja suvise lõhnaga seebi, mis on tõhus abiline pisilastega maadlemisel.

Seep on ideaalne palavate ilmadega, aidates neutraliseerida higilõhna. Nii teepuu- kui greibiõlil on antibakteriaalsed omadused – higi ise on lõhnatu, higihais tekib hoopis nahal elavate bakterite elutegevuse tagajärjel. Seep aitab puhastada nahka, kuivatamata seda sealjuures liigselt. Kasuta seepi ka väikeste haavade puhul – antiseptilised õlid aitavad ennetada põletikku. Greibi- ja teepuuõlidega seep on väärtuslik abiline ka akne ning tselluliidi puhul.

Greipi peetakse hinge, keha ja meele ühendajaks ning päikeseliseks rõõmuallikaks. Greip teeb meeled erksaks, keha reipaks ja värskeks ja aitab meil minna oma unistuste teed, kiirgates elurõõmu, vitaalsust ja elutahet. Teepuuõli kohta loe rohkem meie blogist.

Koostis: Kookosõli, Vesi, Oliiviõli, Teepuuõli, Greibiõli, Limoneen*. *looduslikult eeterlike õlide koostises.

Toodetud Hiiumaal.

Ühikuhind: 45.47 EUR/kg

Be the first to review “Looduspere patsilliseep 95g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Looduspere patsilliseep 95g

6.33 

Lisa korvi