Metüülsulfaniilmetaan MSM pulber 200g

7.89 

Laos

Toidulisand. MSM pulber mõjub hästi luustiku, liigeste, lihaste, naha ja juuste heaolule.
MSM (metüülsulfaniilmetaan) on vesilahustuv, orgaaniline väävliühend. Looduses leidub MSM-i vihma- ja järvevees. MSM on väävli vorm, mis on organismis sisalduv põhikomponent kollageeni, elastaani, kõhrede ja keratiini moodustumiseks. Annab paindlikkust ja tugevust lihastele, luudele, liigestele, sisemistele membraanidele ning peamiselt nahale, juustele ja küüntele. Looduslik väävel on “ilu mineraal” – ta hoiab juuksed läikivad, naha sileda ja jume noorusliku. Uurimustulemused on näidanud, et paljudel inimestel on organismis väävlipuudus ning see kasvab vanusega.
MSM-pulber:
  • mõjub hästi luustiku, liigeste, lihaste, naha ja juuste heaolule
  • muudab glükosamiini bioloogiliselt aktiivseks, aidates tal jõuda liigeskõhredeni
  • aitab hoida liigeste ja lihaste liikuvust
  • aitab taastada naha elastsust ning annab energiat
  • tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ja toksiinide ning jääkainete väljavool kehast kiireneb, seob osasid raskemetalle, et need väljuksid kehast
  • mõjub hästi artriidi- ja reumavalu üuhul
  • aitab säilitada normaalset ph-taset – väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses
Annustamine: 2-3 korda päevas 2-5 grammi näiteks vette või C-vitamiinirohke mahla hulka segatult
Soovitavalt alustada väikesest kogusest, nt 1 g (1/4 tl) klaasi vee kohta päevas vähehaaval annust suurendades. Võid annust suurendada kuni 2 tl päevas. Teadaolevalt ei esine MSM-i sissevõtmisega mingeid kõrvaltoimeid.
MSM on äärmiselt ohutu. Arvukad toksikoloogilised andmed tõestavad, et seda võib tarvitada suurtes doosides pika aja vältel. Siiski ärge ületage päevaseks tarbimiseks ette nähtud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada kuivas, toatemperatuuril. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu.
Loe lisa meie blogist
Ühikuhind: 39,45 EUR/kg
 
Be the first to review “Metüülsulfaniilmetaan MSM pulber 200g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Metüülsulfaniilmetaan MSM pulber 200g

7.89 

Lisa korvi