Looduspere Kollageeni kapslid 60tk

9.86 

Laost otsas

Kollageen on põhiliseks ehituskiviks, millest moodustatakse meie kehas luid, nahka, lihaseid, kõõluseid. Piisav kollageenitase kehas aitab hoida naha elastse, sileda ja tervena ning tagab naharakkude pideva uuenemise. Kõrget kollageenitaset kehas seostatakse ka tselluliidi ja venitusarmide vähesusega. Ühtlasi on kollageen üheks ehituskiviks küünte, juuste ja hammaste struktuuris. See aitab hoida küüned tugevana ja soodustab juuste kasvu, sh pidurdades ka juuste väljalangemist. Kollageenist on abi ka väljakujunenud osteoartriidi ja teiste liigesevalude ja -haiguste puhul. Kuna kollageeni sisaldavad ka siseelundite seinu vooderdavad silelihaskoed, sealhulgas ka seedetrakt, on kollageenist abi ka „lekkiva soole“ sündroomi leevendamisel.

Hoiatus: järgige kasutusjuhendit, hoidke lastele kättesaamatus kohas, ei asenda tervislike eluviise ja tasakaalustatud toitumist, tegemist ei ole ravimiga.

Hoidke eemale otseset valgusest, kuumusest ja niiskusest.

Koostis: kollageeni hüdrolüsaat 200mg (pärit veisest), kapsli materjal: kõvaželatiin, MCC vivapur 115mg, E vitamiin 15mg, rasvhapete magneesiumisoolad.

Toitumisalane teave      1 kapslis                     2 kapslis     Soovitatav päevane kogus %

Kollageeni hüdrolüsaat   200mg                   400mg

MCC Vivapur                     115mg                     230mg          125/250

Tarvitamine: 2 kapslit päevas

 

Ühikuhind: 0,26 eur/1 tk

Be the first to review “Looduspere Kollageeni kapslid 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Looduspere Kollageeni kapslid 60tk

9.86