Natracare dry+light uriinipidamatuse sidemed 20tk

6.66 

Laos on ainult 3

SKU: NAT3508 Kategooriad: , , ,

Natracare looduslikud biolagunevad sidemed igapäevaseks kasutamiseks uriinipidamatuse korral.

Natracare dry+light sidemed on valmistatud looduslikust tselluloosist, mis on saadud ökoloogiliselt majandatud metsast. Sidemed on 99% biolagunevad ja komposteeruvad. Natracare sidemed on looduslik valik naistele, kes ei soovi kasutada sünteetilisi materjale, nahka ärritavaid kemikaale, mis on olemas nii paljudes tavatoodetes.

ühikuhind 0.28 €/1TK

——————–

Milleks looduslikult puhtad tooted? Natracare hügieenitooted naistele loodi 1989.aastal Susie Hewsoni poolt. Arvestades dioksiinisisaldusega pleegitusaineid, kunstsiidi kasutamist tampoonide valmistamisel, üleliigseid pestitsiide (putuka- ja umbrohutõrjeained), mida kasutatakse puuvilla kasvatusel ja kilet ning imamisgeele, mida naised ja keskkond on pidanud taluma juba pikka aega, otsustas Natracare leida inim- ja keskkonnasõbralikuma lahenduse. Naised kogu maailmas usaldavad just Natracare tooteid, kuna need on valmistaud orgaanilisest puuvillast, ilma kloorita pleegitatud, ilma kunstsiidita ja on vabad muudest tehismaterjalidest.

Loomulikult pole Natracare toodetele lisatud lõhna- ega säilitusaineid. Kõik tooted on valmistatud looduslikest taimsetest materjalidest.
Natracare hügieenitooted ei tekita toksilise šoki sündroomi.
Natracare on mõeldud naistele, kellel esinevad nahaallergiad ja ärritused, intiimpiirkonna valud või sügelus. Eriti sobib Natracare naistele, kes tunnevad end menstruatsiooni ajal halvasti või ebamugavalt. Paljud naistearstid soovitavad sellisel juhul vältida sünteetilisi ja kahjulikke kemikaale täis tavatooteid ning kasutada loomulikumaid tooteid.
Natracare tampoonid ja niisked rätid on valmistatud ökopuuvillast.
Natracare sidemed ei sisalda imamisgeele ega sünteetilisi aineid, mis nahaga kokkupuutel tekitaksid ärritust.
Natracare tooteid kasutades võite olla kindel, et Natracare tooted on: pleegitatud kloorivabalt plastikuvabad imamisgeelideta vabad ärritavatest, karmidest ja sünteetilistest kemikaalidest vabad lõhna- ja säilitusainetest tehtud taimsetest koostisosadest (nt ökopuuvill) allergiavabad ja ei tekita toksilise šoki sündroomi kaasaegsetele nõudmistele vastavad bioloogiliselt lagunevad ja 95% komposteeruvad.

Lisainfot saab Natracare lehelt.

Be the first to review “Natracare dry+light uriinipidamatuse sidemed 20tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Natracare dry+light uriinipidamatuse sidemed 20tk

6.66 

Lisa korvi