Ecosh Luudex luudele ja lihastele 90 kapslit

22.95 27.00  (-15%)

Laos

Luudex pakub terviklikku ja tasakaalustatud toetust luudele, hammastele ja lihaskonnale.
Toode sisaldab sünergilise efekti saavutamiseks kaltsiumi, magneesiumi, D-vitamiini ja teisi olulisi vitamiine ja mineraalaineid. Koostisosad on hoolikalt valitud ning nende kombinatsioon tagab optimaalse ja igakülgse toime. Kompleks sobib eriti hästi neile, kelle menüüs on vähe kaltsiumi, kes vajavad lisatuge toitainetega varustamisel ning luude ja lihaste toetamisel.

PÄEVANE ANNUS   2 kapslit 4 kapslit   % NRV *

Kaltsium               132 mg   264 mg   17 / 33 %

Magneesium          66 mg   132 mg    18 / 35 %

Vitamiin C             40 mg   80 mg    50 / 100 %

Põldosja ekstrakt   20 mg   40 mg       –

Tsink                      2 mg   4 mg    20 / 40 %

Mangaan                1 mg   2 mg     50 / 100 %

Boor                      0,5 mg   1 mg    –

Vitamiin K2            20 µg    40 µg    27 / 53 %

Vitamiin D3            10 μg / 400 IU   20 μg / 800 IU    200 / 400 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

LUUDEX

Kaltsium, magneesium, mangaan ja vitamiin K aitavad hoida luid normaalsena. Kaltsium ja magneesium aitavad kaasa normaalsele lihaste tööle. Vitamiin C aitab kaasa kollageeni moodustumisele luude ja kõhrkoe normaalseks talitluseks.

Kaltsium on oluline mineraal luude tugevuse ja tervise säilitamiseks. Kaltsium osaleb rakkude jagunemise protsessis ja on vajalik normaalsete hammaste säilitamiseks. Kaltsium aitab kaasa ka normaalsele energiavahetusele, närviülekandele, lihaste ja seedeensüümide tööle.
Kaltsiumtsitraat on üks paremini imenduvaid kaltsiumivorme, tagades selle efektiivse kasutamise kehas. Piisav kaltsiumi tarbimine on eriti oluline lastele kasvuperioodil, raseduse ja rinnaga toitmise ajal, menopausi ajal ja pärast seda ning üle 50-aastastele meestele ja naistele.

Magneesium abistab kaltsiumi imendumist ja aitab säilitada luude tervist. Magneesium osaleb rakujagunemise protsessis, aitab kaasa normaalsele valgusünteesile ja elektrolüütide tasakaalule. Lisaks toetab magneesium lihaste ja närvisüsteemi normaalset funktsiooni.

PureWay-C on patenteeritud C-vitamiini kombinatsioon koos looduslike taimsete rasvhapete ja tsitrusviljade bioflavonoididega. Täiendavad koostisosad toetavad C-vitamiini omastamist, jaotumist ja püsimist kehas. PureWay-C kompleksil on hea talutavus ja kõrge biosaadavus, mis tähendab, et keha omastab seda kiiremini ja efektiivsemalt. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, kõhrkoe, igemete, hammaste ja naha normaalseks talitluseks.

Põldosi (Horsetail, Equisetum arvense) on remineraliseeriv räni allikas. Põldosjas sisalduv räni aitab hoida luid, juukseid, küüsi ja nahka optimaalses seisukorras. Lisaks toetab põldosi maksafunktsiooni ja südame-veresoonkonna tervist.

Tsink toetab luude tervist, aitab kaasa normaalsele happe-alustasakaalule ja valgusünteesile. Tsink aitab kaasa ka immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Mangaan on oluline mineraal luude moodustamisel ja luude tervise säilitamisel. Mangaan aitab kaasa kollageeni moodustumisele, mis on oluline sidekoe tervisele. Mangaan aitab kaasa energiavahetusele ja sidekoe normaalsele moodustumisele.

Boor toetab kaltsiumi imendumist ja luude tervist.

Vitamiin K2 on oluline vitamiin, mis aitab suunata kaltsiumi luudesse ja hoida seda väljaspool veresooni. See võib vähendada kaltsiumi ladestumist veresoonte seintele ning seeläbi toetada südame tervist.
Kappa K2-vitamiin on väga kvaliteetne ja hästi imenduv See on 99,7% täielikult trans K2 MK-7, mis on identne looduses leiduva K2 molekuliga ja täielikult bioaktiivne, mis tähendab, et kasutades just seda K2-vitamiini menakinoon-7 vormi, saab pakkuda luudele parimat võimalikku kasu.

Vitamiin D3 parandab kaltsiumi imendumist soolestikus ja aitab säilitada optimaalset kaltsiumi ja fosfori tasakaalu organismis, mis on oluline luude tervise ja tugevuse jaoks.

KOOSTISOSAD/ kaltsium (kaltsiumtsitraat); magneesium (magneesiumdiglütsinaat); taimne kapsel (glaseeraine: pullulaan); PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped); põldosja ekstrakt 10:1 (Horsetail, Equisetum arvense L.); tsink (tsinkdiglütsinaat); mangaan (mangaandiglütsinaat); boor (naatriumboraat); vitamiin K2 (menakinoon-7, K2VITAL®); vitamiin D3 (kolekaltsiferool).

MANUSTAMINE/ 2 kuni 4 kapslit päevas koos toiduga.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Raseduse ja imetamise ajal pidada nõu arsti või apteekriga.
NB! Kuna vitamiin K2 on verd hüübiva toimega, siis verdvedeldavate ravimite tarvitamisel konsulteerida arstiga. Hoiatus peaks kehtima ka neile, kes joovad vähe vett. Veri vajab oma koostiseks piisavalt vett. Parim verd vedeldav aine on vesi.

Be the first to review “Ecosh Luudex luudele ja lihastele 90 kapslit”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ecosh Luudex luudele ja lihastele 90 kapslit

22.95 27.00  (-15%)

Lisa korvi