Magneesiumihelbed 1kg

11.95 

Laos

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna hädavajalik. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on teda lihastes. Kaasaarvatud südamelihas ja ka veresoone seinad, mis ju ka lihased on. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine.

Magneesium kindlustab organismis lihaste lõdvestumise ja mida vähem lihaspinget, seda vähem ka üldist stressi ning paraneb une kvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust, muutes seeläbi magneesiumi vajalikuks mistahes südameprobleemiga inimesele.

Magneesiumi on vaja hea tervise ja elujõu säilitamiseks. Magneesiumihelbed toimetavad magneesiumkloriidi efektiivselt läbi naharaku. Toode sobib vannide või jalavannide tegemiseks.

Üks efektiivsemaid viise magneesiumipuudust vähendada on omastada seda naha kaudu. Selleks sobib ideaalselt magneesiumihelvestega jalavannide tegemine.

Miks on magneesium oluline ja kust see pärineb?

Magneesiumkloriid on oluline kemikaal ka tööstuses, mistõttu toodetakse seda maailmas päris palju, eelkõige mere või soolajärve veest. Magneesiumkloriidi ei suudeta tavaliselt piisavalt puhastada teiste ainete jääkidest sh elavhõbe ja raskemetallid. Inimkasutusse sobivad sellest tulenevalt vaid üksikud tooted (lisaks Zechsteini toodangule veel Surnumerest pärinev magneesiumkloriid. Mereveest tootmise tõttu on paljud tooted mõjutatud ka tänapäevasest reostusest. Zechnstein Inside magneesiumkloriid on pärit ca 1600 m sügavusest maapõuest, Hollandi ja Põhjamere all asuvast Zechsteini merest, mis on vähemalt 250 miljonit aastat vana soolaladestu. Seetõttu puudub sellel igasugune kokkupuude reostusega. Maapõuest pärinevat magneeriumkloriidi toodetakse ainult Hollandis ühes tehases (NedMag) ning sellest inimesele sobiliku puhtuse ja kontrollitatusega toodet valmistab ainult Zechstein Inside.

Zechstein garanteerib, et tegemist on farmakoloogiliselt ja kosmetoloogiliselt puhta tootega.

 Magneesiumihelveste kasutamine

Jalavann. 4 l kohta peaks kasutama 100-150 g helbeid, vee temperatuur 37 kraadi, üle 41 kraadist veetemperatuuri peaks vältima. Soovitav on vanni teha vähemalt 20 minutit. Vanne peaks võtma kuurina 2-3 korda nädalas, võib ka sagedamini.

Vann. Kiirema efekti magneesiumipuuduse leevendamisel annab vannide kuur tervele kehale. Sellisel juhul peaks vanniveele lisama 500 g kuni 1 kg helbeid. Vann peaks kestma vähemalt 20 minutit.

Mis on magneesiumi läbi naha imendumise eelised suukaudsete vahendite ees?

Sellisel juhul jõuab magneesium kohe rakkudeni ning seedetrakt jääb puutumata. Magneesiumipreparaatide kasutamise sagedane kõrvaltoime, kõhulahtisus, ning sagedased imendumisprobleeid jäävad ära.

Kas on vastunäidustusi?

Magneesiumkloriidi võivad tarbida igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega. Vastunäidustatud neerupuudulikkuse, soolte ummistuse ja bradükardia korral.

Be the first to review “Magneesiumihelbed 1kg”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Magneesiumihelbed 1kg

11.95 

Lisa korvi