Ecosh LION’S MANE – aju töö toetuseks

34.00 

Laos on ainult 1

Eesti toorainel põhinev Lion’s Mane (Hericium erinaceus) ehk Lõvilakk – korallnarmiku toode on pilvikulaadsete seltsi korallnarmikuliste sugukonda kuuluv söödav seeneliik, mida  traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutatakse üldtoonikuna ning laialdasemalt kasutusel keskendumise soodustamiseks ja aju töö toetuseks.

PÄEVANE ANNUS SISALDAB   1 – 2 kapslit

Lõvilakk-korallnarmiku seenepulber   250-500 mg

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt   250-500 mg

Lõvilakk seen ehk lõvilakk-korallnarmik, mida kutsutakse ka ingliskeelse nimega Lion`s mane (Hericium erinaceus) on söödav seen, mis on kodumaine nii meil Euroopas, Põhja-Ameerikas, kui ka Aasias ning mille võib ära tunda pikkade (üle 1 cm pikkuste) niitjate narmaste, lehtpuudel esinemise ja selle järgi, et tema narmakesed kasvavad justkui kogumikena nagu lillkapsalgi. Lõvilakk-korallnarmik on tuntud traditsioonilises meditsiinis, aga selle viljakehast saab valmistada ülimalt maitsvaid hõrgutisi. Niisamuti tarbitakse lõvilakk seent (enamasti just Lion`s mane nime all) ka eliksiiride ja pulbrite kujul.

Traditsioonilises Hiina meditsiinis on lõvilakk seen kasutusel üldtoonikuna, kuna seda peetakse toitvaks igale viiele siseorganile – maksale, põrnale, kopsudele, südamele ja neerudele. Seent on hüütud ka Qi -ks  ehk “elujõudu andvaks”. Budistlikud mungad kasutasid lõvilakk seent teadaolevalt just pulbristatud kujul, et suurendada aju keskendumist meditatsiooni ajal.

Lions Mane ehk lõvilakk seen on siiani olnud kasutusel just aju võimendajana. Uuringud on leidnud, et lõvilakk seened sisaldavad kahte erilist ühendit nagu herikseenid ja erinakiinid, milledel arvatakse olevat ajurakkude kasvu stimuleerivad omadused. Need ühendid on olulised ka närvide kasvufaktorile ning õppimisele ja mälule kaasa aitamisele.

Ecoshi Lionś Mane toode sisaldab Eestis kasvatatud toorainet 

Ecoshi Lion´s  Mane  toidulisand sisaldab nii seene ekstrakti, kui ka siinsamas Eesti Seenefarmis kasvatatud seene pulbrit! Ühes Lion`s mane kapslis on lõvilakk seene ekstrakti 250 mg ja täpselt niisama palju ka meie oma kodumaist seenepulbrit.

Miks Ecosh valis oma toidulisandis kasutamiseks lõvilakk seened just Eesti Seenefarmist?

Kuigi oleks soodsam tellida lõvilaka pulber Hiinast, otsustas Ecosh teha valiku hoopis kodumaise kallima tooraine kasuks ja põhjus selleks on lihtne.

Mida lähemalt on pärit tooraine, seda värskem, meile omasem ja ka tõhusam see on!

Mitte ainult see, et Eesti Seenefarmis kasvatatakse gurmee- ja söögiseeni Eestis, aga, neid kasvatatakse ka eestimaisel toorainel. See tähendab, et seentele meelepäraseks kasvulavaks olev pinnas, on samuti pärit Eestist (puidutööstuse jäägid- saepuru ning viljakoristus jäägid- põhk). Ka seenekotte valmistatakse algusest lõpuni just Eestis.

Kuni küpsemiseni valmivad lõvilakk seened valvsa pilgu all termo-konteinerites Kullamaal, Lääne-Nigula vallas.

Seente kasvatamine käib  sama hoolikuse ja puhtusega nagu meie kultuurile omane!


KOOSTISOSAD: 
Lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha pulber, Lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha ekstrakt 10:1 (sisaldab 30% polüsahhariide), glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel).

MANUSTAMINE:1 kuni 2 kapslit päevas koos toiduga.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise, krooniliste haiguste või ravimite võtmise korral konsulteerida enne toote kasutamist arsti või apteekriga.

SÄILITAMINE: Hoida suletuna kuivas kohas, toatemperatuuril kuni 25 °C ja päikese eest kaitstult.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 49g

Be the first to review “Ecosh LION’S MANE – aju töö toetuseks”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ecosh LION’S MANE – aju töö toetuseks

34.00 

Lisa korvi