Biolatte Original probiootikum kapslitena 60tk

26.00 

Laos on ainult 2

Inimese organism on koduks suurele hulgale mikroorganismidele ehk mikroobidele. Kõige enam mikroobe eluneb suus, seedetraktis ja tupes. Enamik nendest kuulub nn normaalse mikrofloora hulka, osa on aga patogeensete või potentsiaalselt patogeensete (haigusttekitavate) omadustega. Soolestiku ja kogu keha tervishoius on väga oluline tasakaal. Kergemini läheb korrast ära piimhappebakterite tasakaal. Samas on seda tasakaalu lihtsam hoida ja taastada.

Organismi sees ja välispinnal on üle 500 liigi kasulikke mikroorganisme. Soolestikus on neist peamised bifidobakterid, bakteroidid, piimhappebakterid ja soolekepikesed. Mikrofloora tegeleb valkude, süsivesikute ja rasvade lõhustamisega, kasulike bioaktiivsete ainete (vitamiinid, üle 20 erineva hormooni, ensüümid, immuunsüsteemi elemendid) väljatöötamisega, toksiinide ja kasulike ainete neutraliseerimisega, hoiab normaalsena kolesteroolitaset veres, gaasisisaldust soolestikus, tagab ainevahetuse ja hormonaalse tasakaalu stabiilsuse, takistab kivide moodustumist organites ja isegi vähihaiguste teket.

Mikrofloora on otsekui immuunsüsteemi esimene kaitsevall.

Biolatte Original on tõhus abimees, kui on:
– Kõhulahtisus ja – kinnisus
– Atoopiline lööve
– Antibiootikumide kuuri ajal ja pärast seda
– Immuunsüsteemi puudulikkus
– Autoimmuunsus
– Kõrge kollesteroolitase veres
– Kõhugaasid
– Aeglane ainevahetus
– Hormonaaltasakaalu muutused
– Allergia
– Organismi puhastamine amalgaanist
– Soolestiku mikrofloora taastamine.

Koostisained: mahuaine (mikrokristalliline tselluloos, maltodekstriin), želatiin (veisepõhine), paakumisvastane aine magneesiumstearaat. Piimhappebakterid: L. casei, L. fermentum, L. achidopilius, S. dermophilus, E. faecium.

Annustamine ja kasutamine: Lapsele 1 kapsel ja täiskasvanule 2 kapslit päevas koos veega. Mitte koos toiduga (pool tundi enne või pärast söömist).

Soovitav on võtta piimhappebaktereid hommikul tühja kõhu peale. Või kui keegi võtab juba hommikul ravimeid või teisi toidulisandeid, siis võtta õhtul enne magama minekut tühja kõhu peale.

NB! Toidulisandi tarvitamisel üks päev nädalas jätta vahele.

Kui soovitakse peale antibiootikumikuuri läbi teha probiootikumikuur, siis soovitame teha läbi kuur Originali ja Boulardiiga. Seda põhjusel, et antibiootikumikuuri ajal saab kahjustada nii soolestiku limaskest kui ka hävinevad sooleflooras nii kasulikud kui kahjulikud bakterid. Kasulikud bakterid kinnituvad sooleseinal olevale limaskestale. Kui limaskest on kahjustada saanud, siis tuleb enamus sissesöödud bakteritest väljaheitega välja ja soolestiku mikrofloora taastumine võtab kauem aega.

Biolatte Original sisaldab kasulikke inimspetsiifilisi baktereid, mis aitab taastada soolestiku mikrofloora ja Biolatte Boulardii aitab luua alusmolekulid uue limaskesta loomiseks.

KUIDAS KAHTE TOOTET KOOS TARVITADA JA KUI KAUA PEAKS KUUR KESTMA?

Lapsele vanuses kuni 12.eluaastat:
1 kapsel Originali hommikul tühja kõhu peale. Üks päev nädalas jääb vahele.
1 kapsel Boulardiid õhtul enne magama minekut tühja kõhu peale.
Kuuri pikkus vähemalt 1- 1,5 kuud.

Täiskasvanule:
2 kapslit Originali hommikul tühja kõhu peale. Üks päev nädalas jääb vahele.
2 kapslit Boulardiid õhtul enne magama minekut tühja kõhu peale.
Kuuri pikkus vähemalt 1- 1,5 kuud.

Säilitamine: kindlalt suletuna, kuivas, toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Soovitatud päevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitu.

Ühikuhind: 0.36 EUR/tk

Be the first to review “Biolatte Original probiootikum kapslitena 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Biolatte Original probiootikum kapslitena 60tk

26.00 

Lisa korvi