Novembri uudiskiri

Tere hea inimene,

Lubage oma kehale vaid parimat! See on parim investeering üldse. Nii seestpidiselt kui ka peale panemiseks. Üha enam levib veendumus, et 75% meie tervisest sõltub sellest, mida sööme ja endale peale määrime.

Eriti sombusel ja pimedal ajal tuleb oma tuju heaks teha näiteks mõnusate lõhnadega, aromaatsete teedega või hubase küünla valgusega.

novembri_uudiskiri

UUS

Naturaalia sojaküünlad on valminud käsitööna, kasutades vaid puhast orgaanilist sojavaha ja puhtaid eeterlikke õlisid. Sojavahast küünal põleb kuni 50% kauem kui parafiinist küünal. Sojavahast küünlad põlevad puhtalt ja neist ei eraldu põledes kahjulikku tahma.

Sulanud orgaaniline sojavaha on heade nahka toitvate omadustega. Kuna ta ei põleta nahka, siis sobib hästi kasutamiseks kreemi asemel. Võta näiteks sõrmega väike kogus vaha ja masseeri kätesse! Leia endale meelepärane lõhn Naturaalia sojaküünalde valikust!
130024

HEA TEADA

Tartu Lõunakeskuse Looduspere pood on taas avatud. Lõunakeskuse ümberehitustööd on selleks korraks läbi ja Looduspere pood taas avatud uues asukohas, paar sammu eelmisest kohast edasi.
Ruumid on veidi suuremad kui viimased kuud ja täname kõiki kliente mõistva suhtumise eest.
Kevadel saavad keskuse ehitustööd valmis ja siis lisandub poele ruumi veelgi. Seniks anname endast parima, et saaksite mugavalt oma ostud sooritatud ja küsimused küsitud. Olete oodatud!

looduspere-patsilli-seep

Oluline viiruste hooajal on korralik kätepesu enne sööki ja pärast õuest tuppa jõudmist.
Looduspere patsilliseep teepuuõli ja greibiga aitab kätepesu eriti tõhusaks teha. Meeldiva lõhna ja nahale sõbralik. Muidugi valmistatud Eestimaal Hiiumaa naiste õrnade kätega 🙂
HEA MÕTE

kingitus

Soovid oma töökaaslasi, lasteaia lapsi või perekonda meeles pidada jõulude ajal tervislike või arendavate keskkonnale sõbralike jõulupakkidega, siis küsi julgesti meie käest pakkumist.
Kiika meie kodulehele või küsi julgelt pakkumist just sinu eelarvele ja soovidele sobiva valiku tegemiseks. Pakume nii magusat sussi sisse panemiseks, soolast näksimiseks, sooja pesu (miks mitte?), kosmeetikat ja erinevale vanusele ja hinnaklassile mänguasju.Selleks et päkapikud jõuaksid õigeks ajaks kõik pakid valmis pakkida, on loomulikult tore, kui tellimus aegsasti postkasti potsataks. Tellimiseks saada palun e-mail aadressil info@looduspere.ee

 

Soodustus -20% ainult novembri kuus

Main Menu