Looduspere tervitab oktoobrit

Sügis toob oma värvidega rõõmu südamesse, samas aga tuleks nii oma riietus kui ka söök kohandada ilmaoludele. Looduspere poest leiab nii immuun-süsteemi tugevdavaid vitamiine kui ka sooja pesu. Villa-siidi aluspesu on parim nii beebidele kui ka emale-isale, ei aja higistama, aga hoiab mõnusasti soojas. Olete oodatud!
 sygis_loodusperes
UUS
Looduspere poodidest saab nüüd kinkekotiks valida taaskasutatud materjalist tehtud koti. Need paberkotid on valmistatud Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse sotsiaalmajutusüksuses elav koduta inimene, andes sellega omapoolse väikse panuse ühiskonnale ning võimaluse tunda ennast vajalikuna. Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse kaudu saad ka sina aidata Tallinna elanike elukvaliteeti tõsta.
Kotte ei saa osta, kuid sul on võimalus anda omapoolne tänu ainulaadse kinkekoti eest kotitegijale kassa juures asuvasse purki. Kogutud raha eest saavad kotitegijad Jõuludeks midagi toredat oma kingikotti ning premeeritakse tublimaid.
tsk-kinkekott

 

HEA TEADA

Tartu Lõunakeskuse Looduspere pood on ajutiselt suletud. Seoses Lõunakeskuse ümberehitustöödega ja poe kolimisega uude asukohta on Looduspere pood suletud kuni 20. oktoober. Uus pood saab veidi avaram ja uue sisustusega.

Olete oodatud Tartu kesklinnas asuvas Kvartali Looduspere poes!

Oluline viiruste hooajal on korralik kätepesu enne sööki ja pärast õuest tuppa jõudmist.

Looduspere patsilliseep teepuuõli ja greibiga aitab kätepesu eriti tõhusaks teha. Meeldiva lõhna ja nahale sõbralik. Muidugi valmistatud Eestimaal Hiiumaa naiste õrnade kätega 🙂

looduspere-patsilli-seep

Tooršokolaad 2in1

Toorkakao on keemiliselt koostiselt meie planeedi üks keerukamaid toiduaineid, sisaldades rohkem kui 1200 eri ühendit. Kuumutamine juba rohkem kui 45 kraadi juures hävitab kõik toitainete omastamiseks vajalikud ensüümid ja paljud väärtuslikud taimsed toitained.

Kauplustes müüdavad nn tavalised šokolaadid sisaldavad palju rafineeritud suhkrut, odavaid taimseid õlisid, piimaprodukte(piimapulber, koorepulber, vadak) ja emulgaatoreid. Peaaegu kõiki kaubandusvõrgus müüdavaid šokolaaditooteid (sh mõru šokolaadi) on tegelikult töödeldud kõrgetel kuumustel, mis vähendab märkimisväärselt šokolaadi toitainetesisaldust.

Hakkas huvitama – loe edasi

 

SOODUS -20%

Sööme ennast terveks!
Bohlsener Mühle viieviljahelbed 500g hind nüüd 2,18 eur
Purasana goji-jõhvika-moorusmarjad 200g hind nüüd 12,39 eur
Raab himaalaja sool topsis 200g hind nüüd 3,03 eur
Rabenhorst tomatimahl 750ml hind nüüd 2,79 eur
Beaming Baby biolagunevad mähkmed Mini 2-6kg hind nüüd 7,18 eur
Hind nüüd 2,82
Teeme jalad korda!
Alva eriti tõhus sarvkestapalsam 30ml hind nüüd 9,97 eur
Alva jalahoolduskreem 100ml hind nüüd 7,10
Destination rooibos Chai tee 100g hind nüüd 4,54 eur
Biona tooršokolaad ekstra tume 80% 70g hind nüüd 5,58
Kuivatatud petersell purgis hind nüüd 1,81 eur
Ecover pesupulber värvilisele pesule 3kg = 40 pesu hind nüüd 25,69 eur
Kohtumiseni Loodusperes!

Main Menu