Looduspere uudised oktoobris

Tere hea inimene,

Sügisel on päikest meil vähevõitu ja tervena püsimiseks aitab D vitamiin meid päris tõhusalt. Looduspere pakub kanepiõliga D vitamiini, mille tugevuseks lausa 4000 IU. Vaid 1 tilk päevas piisab päevase tagavara laadimiseks.
Kuna immuunsüsteem saab alguse jämesoolest, siis esimeste sümptomite ilmnemisel soovitatakse KOHE tühja kõhu peale (kõige parem enne magama minekut, et saaks pikalt toimida)  võtta Boulardii kapsleid, mis taastavad soolestiku limaskestad. Ja pärast hommikusööki pikatoimelist C vitamiini koos tsingiga. Nii läheb viirus või külmetus kiirelt mööda, ilma töölt või koolist puudumsiteta. Kes on järgi proovinud, see teab, et nii lihtne ongi. Ja selge see, et mida vähem suhkrut tarbid, seda tugevam oled. Oktoobris on BioLatte Boulardii ainult Loodusperes kõige soodsama hinnaga Eestis -20%.

UUS

Rotbäckchen Mama Raud+ raseduse ja imetamise ajal 450ml

 
Suurenenud rauavajaduse korral raseduse ja imetamise ajal – hästi omastatava raua ja C vitamiiniga. Ilma alkoholita, gluteeni- ja laktoosivaba, vegan.

Sisaldab ainult looduslikke koostisosasid, mugava doseerimistopsiga on lihtne leida vastavavalt vajadusele õige kogus raseduse ajal 15mg ja imetamise ajal 5mg. Hommiku ja õhtu peale jaotatuna on see mahl hästi omastatav ja kehale kergesti vastuvõetav. Lisatud ainult vajalikud koostisosad ja ei midagi üleliigset, et vältida võimalikke allergiaid või talumatust. Maitsvad puhtad mahlad ja maasikapüree tagavad maitsva ja loomuliku maitse.

KAS TEADSID?

Sc.boulardii – milles peitub tema tugevus

Lisaks bakteritele on oma tõhusust probiootikumina tõestanud ka üks pärmiline – Saccharomyces boulardii. S. boulardii on ainuke kliinilise toimega pärm ja pärmipreparaat, mille probiootilist efektiivsust on tõestatud topelt-pime uuringutega.Enamuse limaskestadega seotud põletike ja sümptomite tervendamisel, sealhulgas ka e.coli bakterist põhjustatud haiguste puhul, on abi just Boulardiist. Loe lisa Kasulik teada rubriigis

LIVING CRAFTS Outlet ökotekstiilidele

Hinnad alates 2,50 ja lai valik külmade ilmade ajal beebidele ja lastele. Eriti popid on sametist dressipüksid suurustele 62/68 kuni 86/92, sinist, halli ja roosat, aga ka voodriga mütsid ja froteesokid lähevad nagu kuumad saiad.Lisaks veel mitmed põnevad leiud. Osad suurused juba hakkavad otsa saama, eks ikka kiirematele parem valik. Ah jaa, kõik 100% öko puuvill. Telli e-poest või kiika Looduspere poodi

Main Menu