Looduspere uudised novembris 2018

Tere hea inimene,

Lemmik aastaaeg on käes. Targemad valmistuvad aegsasti Jõuludeks, et vältida paanikat ja rahvamasse. Loodusperes on kõik jõulukaubad kohal, olgu siis soe pesu vanavanematele, taimsed küünlad või seebid, tervislikumad maiustused (ka täiesti suhkru- ja nisuvabad), advendikalendrid lastele või arendavad mänguasjad. Eks oma silm on kuningas ja olete lahkelt oodatud tutvuma.
Karibix küpsisedNovembris pakume Looduspere enim müüdud küpsiseid -20%. Tasub kindlasti proovida, kes veel pole seda teinud, sest Bohlsener Mühle Karibix küpsised on ilma suhkruta, ilma nisuta, aga täisterakaerajahu ja puuviljad tagavad võrratu koosluse.
Maitsevad nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Letsitiin päevalillest

Letsitiin mõjub soodsalt südame-, maksa-, aju-, põrna-, seedetrakt-, kuse-suguorgan-süsteemi-, neerude- ja skeleti funksionaalsusele.

 
Organismi jaoks on letsitiin ehitusmaterjal, mille abil kahjustatud rakke uuendatakse ja remonditakse. Letsitiini ja koliini vajab organism hormoonide sünteesiks ning rasvade- ja kolesterooli ainevahetus-protsessides. Kompleksс «Naš Letsitin» rahuldab täielikult organismi ööpäevase, selle äärmiselt tähtsa aine vajaduse. Letsitiini regulaarne tarvitamine väljendub positiivselt üldise enesetunde- ja tervisliku seisundi paranemises ja seda kõikides vanuse-guppides.
Toode ei sisalda geneetiliselt muundatud organisme ega soja

KAS TEADSID?

Pärast söömist muutud uniseks? Gluteeni- või laktoositalumatus? Seedeprobleemid?Ensüümid seedimisele
Ensüümid on meie organismi elutähtsad abilised. Neil on oma osa kõigis ainevahetusprotsessides, muuhulgas toidu organismile sobivaks lõhustamises. Ensüümid mõjutavad kõiki organismi tähtsaid reaktsioone, nt seedimist, hingamist, hapniku ja süsinikdioksiidi tranporti, haavade ja kudede paranemist, südemelööke, kasvamist ja haigustest paranemist.

Novembris ja detsembris on Looduspere poes BioLatte Superzym ensüümid -20%

Ja loomulikult palju häid soodsaid pakkumisi!
Rõõmu südamesse
Looduspere

Main Menu