Looduspere uudised augustis

Tere hea inimene

Suvi on see aasta meid tõesti hellitanud nii, nagu juba ammu mitte. Tore, kui päikese laadimiseks ei pea lõunasse lendama, vaid saab siinsamas Eestimaal kõik akud täis laetud ja kõhu maitsvatest marjadest täis söödud.

Kooli minejatele tuletame meelde, et Looduspere poes on täiesti mürkainetevabad ja väga  vastupidavad vildikadvahakriidid, liimid ja muud vajalikku.

UUS

Centifolia valis erilise kombinatsiooni kolmest parimast looduslikust koostisosast, et võidelda täide vastu: lavendel, apteegitilli ja pune. See õrn täišampoon sobib ka väga tundlikule nahale.
Juuksed on pehmed ja läikivad ning kaitstud täide eest. Kasutada korra nädalas. Kanda juustele alustades kõrvatagustest ja kuklast, hoida peas ca 10 min , pesta nagu tavaliselt juuksed ja loputada.Kui olete juba nakatunud,s iis võib lisada šampoonile õunaäädikat ja hoida pigem 1 h.
Koostis sulfaatideta, ftalaatideta ja bisfenoolita. Ei ole katsetatud loomade peal. Toodetud Prantsusmaal.
Eelmine kooliaasta oli Eestis väga ulatuslik ja visa täide invasioon. Ennetus on alati lihtsam kui ravi. Loe ka meie blogist, kuidas täidest lahti saada
Seltsimehed Unimütsid ja sportlased, siin on teile midagi eriti tõhusat. Kui tunnete, et silm muudkui vajub kinni, aga tingimata on veel vaja ühtteist ära teha või enne trenni ja võistlust erksaks saada, siis parim viis on ikka looduslike vahenditega ennast ergutada.Tauriin ja kofeiin on teada-tuntud, lisaks on siin ka acerola kirsi C vitamiin, mis aitab väsimuse vastu.
Toodetud rangete tooraine kvaliteedikontrollidega Saksamaal

KAS TEADSID

Kukeseenes olev aine kinomannoos tapab nii parasiidi, nende vaastsed kui ka munad. Kuumutades see aine kaob, seega sööge toorelt.
Näiteks 5 värsket kukeseent haki ja sega toorjuustuga või hapukoorega, lisa salatisse, leivale jne. Või sega 3 spl kukeseenepulbrit samade ainetega.Või tee kukeseeneviina: pane purk kukeseeni täis, kalla viin peale ja lase 9 päeva tõmmata. Igal õhtul peale sööki võta 1 lonks (ei sobi lastele).
Suur valik erinevaid parasiidivastaseid tooteid leiate meie Tervisetoodete kategooriast.
Loe lisa Kasulik teada rubriigis, mis parasiidid enamasti kimbutavad, kuidas nendest koduste vahenditega lahti saada ja miks see väga oluline on.

OUTLET

Living Crafts öko tekstiilide soodusmüük. Eriti hea valik beebidele ja lastele, kuid ka naistele ja meestele. Hinnad alates 2,50.
   

Main Menu