Ternespiima pulber 50g

15.49 

Laos on ainult 2

Ternespiima pulber 50g – kõrge valgusisaldusega toiduaine Sinu tervise ja jõu toetamiseks. See looduslik valik sisaldab vähemalt 20% valku, aidates kaasa lihaste kasvule ja luude tugevdamisele. Parandab sportlikku võimekust suurendades lihasmassi ja vähendades koormustest taastumise aega. Iga pakend on rikkalik allikas immuunsüsteemi tugevdamiseks ja üldise heaolu parandamiseks.

Ternespiima pulber 50g on tervislik alternatiiv, mis pakub looduslikku toetust Sinu kehale. Kõrge valgusisaldus, vähemalt 20% toote energiasisaldusest, on võti lihaste kasvu soodustamiseks ja luude tervena hoidmiseks, pakkudes samal ajal rikkalikult bioaktiivseid ühendeid.

Miks valida meie ternespiima pulber? Üle poole ternespiima valgust moodustavad immuunglobuliinid (IgA, IgG1, IgG2, IgM), mis aitavad tugevdada organismi kaitsemehhanisme. Lisaks leidub lehma ternespiimas proliinirikkaid peptiide (PRP), laktoferriini (LF), kasvufaktoreid (IGF-I, IGF-II, TGF-β, EGF), mis on evolutsiooni käigus loodud toetama immuunsüsteemi, kudede kasvu ja limaskestade arengut.

Toote eelised:

 • Kõrge valgusisaldus: ligikaudu kaks korda suurem kuivaine- ja viis korda suurem valgusisaldus võrreldes tavapiimaga. Valguprotsent moodustab vähemalt 20% toote energiasisaldusest, soodustades lihaste kasvu ja luude tugevdamist.
 • Immuunsüsteemi tugevdamine: sisaldab 5–10% immuunglobuliine, antikehad (IgA, IgG1, IgG2, IgM) moodustavad enam kui poole ternespiima valgust, kaitstes organismi bakterite ja viiruste vastu (koli- ja helikobakter, salmonella, listeeria, rota- ja hingamisteede viirused, mitmed seenhaiguste tekitajad jne).
 • Bioaktiivsed ühendid: lehma ternespiimas leiduvad proliinirikkad peptiidid (PRP), laktoferriin (LF), kasvufaktorid (IGF-I, IGF-II, TGF-β, EGF) toetavad immuunsüsteemi, kudede kasvu ja limaskestade arengut.
 • Seedesüsteemi parandamine: ternespiima kasvu- ja immuunfaktorid aitavad tasakaalustada seedesüsteemi ja toetavad amonihapete ja süsivesikute seedimist.
 • Vigastatud kudede paranemise kiirenemine: ternespiima kasvutegurid aitavad stimuleerida naha ja kudede taastumist haavandite, vigastuste, põletuste, kirurgiliste operatsioonide või põletike korral. Ternespiimapulbrit saab edukalt kasutada näiteks igeme- ja suupõletike leevendamiseks.
 • Sportliku sooritusvõime parandamine: kõrge valgusisaldus ja bioaktiivsed ühendid aitavad parandada sportlikku võimekust suurendades lihasmassi, vähendades koormustest taastumise aega ning vastuvõtlikust nakkushaigustele.
 • Parem energia tasakaal: ternespiima kasvufaktorid soodustavad dieeti pidavatel või paastuvatel inimestel rasvade põletamist organismi esmase energiaallikana.
 • Vananemise vastane toime: mitmetes uuringutes on ilmnenud, et 60-80 aastastel inimestel aitavad ternespiima kasvufaktorid vähendada keha rasva ning suurendada luu tihedust ja lihasmassi. Lisaks muudab see nende naha tugevamaks ja elastsemaks.
 • Tervislik alternatiiv: ternespiima pulber toimib loodusliku toidulisandina toetades immuunsüsteemi, lihasmassi kasvu ja üldist tervist.

Pakendis olev 50g pulber on mugav ja käepärane viis integreerida seda looduslikku toidulisandit oma igapäevasesse rutiini.

Millal kasutada:

 • Igapäevase toidulisandina terveks eluviisiks.
 • Eriliseks vajaduseks immuunsüsteemi tugevdamisel.
 • Kehaliselt aktiivsetele inimestele nii enne kui pärast treeningut.

Enne treeningut võib see aidata tugevdada lihasjõudu ja vastupidavust, samal ajal kui pärast treeningut aitab see kiirendada lihaste taastumist. Kasulikku lugemist leiab (inglise keeles) siit.

Kellele sobib:

Meie tooted on mõeldud inimestele, kes väärtustavad tervislikke eluviise ja looduslähedust.

 • Kõigile, kes soovivad looduslikku toidulisandit oma tervise toetamiseks.
 • Eriliselt kasulik kehaliselt aktiivsetele inimestele, sportlastele ja kulturistidele.
 • Terviseteadlikele inimestele kogu pere tervise toetamiseks.
 • Tervisemuredega tarbijatele immuunsuse tugevdamiseks.
 • Kes otsivad lihtsat viisi lihaste kasvu ja luude tugevdamiseks.
 • Kes soovivad tugevdada immuunsüsteemi ja üldist heaolu.
 • Kes soovivad parandada ja tasakaalustada seedimist.
 • Kes otsivad võimalusi vähendada vananemise ilminguid.
 • Terviseteadlikud inimesed, kes väärtustavad tasakaalustatud toitumist.
 • Spordientusiastid, kes soovivad suurendada lihasmassi, kiirendada taastumist ja tõsta füüsilist vastupidavust. Enne treeningut võib see aidata tugevdada lihasjõudu ja vastupidavust, samal ajal kui pärast treeningut aitab see kiirendada lihaste taastumist.

Ternespiima pulber sobib kasutamiseks ka lemmikloomade (koerte ja kasside) tervistava toidulisandina. Selleks võib pulbrit toiduga segada või lihtsalt peale raputada.

Ternespiimapulber on kasutatav koduloomade söödalisandina, mis tugevdab immuunsüsteemi, vähendades sellega näiteks vasikate ja põrsaste haigestumust ja suremust ning parandab juurdekasvu.

Kasutusjuhend

Saavuta maksimaalne mõju! Pulbrina tarvitamisel soovitame seda enne alla neelamist hoida suus ja lasta imenduda. Juba paar teelusikatäit (umbes 3 grammi) päevas on piisav, et tunda selle imelist toimet. Nakkusperioodil, või kui kurk on juba kibe, võib kogust muretult suurendada, ilma üledoseerimise ohtu kartmata.

Teiseks võimaluseks on pulbri taastamine ternespiimaks ehk selle lahustamine vedelikus vahekorras: 1 osa pulbrit / 3-4 osa vedelikku (vee, piima või mahlaga), millega saab reguleerida ka maitset. Lahustamist raskendab teatud määral pulbri kõrge rasvasus, mistõttu see kipub kleepuma anuma seintele. Lahustamist soodustab intensiivne segamine või pulbrist vähese vedeliku kogusega pasta valmistamine, mis seejärel segatakse vee või piimaga.

Tähtis teave: Hoidu kuumutamisest üle 50 kraadi, et säilitada kõik kasulikud omadused.

Mitmekülgne kasutamine: Ternespiimapulber ei ole mitte ainult tervisele kasulik, vaid seda saab lisada erinevatesse roogadesse. Lisa seda smuutisse või pudru peale ning kasuta seda julgelt roogade maitsestamiseks. Kui seda valmistoitudele raputada (võib ka maitsesegude koostises), siis selle bioaktiivsus säilub. Samuti säilivad pulbri bioaktiivsed omadused segamisel külmade toitudega (näiteks lisamisel kodus või söögikohtades valmistatavatele jäätisesegudele). Kujuta ette uusi maitseelamusi, mida saad luua selle mitmekülgse pulbriga!

Ternespiima pulbri tarvitamisel kõrvaltoimed üldjuhul puuduvad.

Ei sobi üksikutele, kes võivad olla allergilised lehma piimavalgule. Ternespiimas on laktoosi umbes poole vähem kui normaalpiimas, kuid enne tarvitamist on soovitav nõu pidada tervisespetsialistiga.

Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Tervislik eluviis, õige toitumine ja regulaarne treenimine jäävad alati olulisteks teguriteks tervise ja hea treenituse saavutamisel, millele ternespiima pulber on tõhusaks abimeheks

Keskmine toiteväärtus 100 g kohta: energiat 1964 kJ/481 kcal, rasva – 20,8 g (millest küllastunud rasvhapped – 14 g), süsivesikud 10 g (millest suhkruid 10 g), valku – 56 g.

Be the first to review “Ternespiima pulber 50g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ternespiima pulber 50g

15.49 

Lisa korvi