RAAB aaloemahl 500ml, öko

16.99 

Laos

Puhastav

Toote koostis: Aloe vera 99,8% (Aloe barbadensis Miller)*, sidrunhape. * – mahepõllundusest

Soovitatav annus: 3 x 20ml päevas.

Toitumisalane info 100 ml kohta:
Energia: 15 kJ / 4 kcal
Rasvad: 0.06 g
– millest küllastunud rasvhappeid: <0.01 g
Süsivesikud: 0.26 g
– millest suhkruid: 0.25 g
Valgud: 0.14 g
Sool: 0.03 g

Enne tarvitamist loksutada! Pärast avamist hoida külmkapis. Avatuna seisab 5 nädalat.
Värv ja maitse võib varieeruda, mis oleneb taime hooajalisusest.

Ühikuhind: 31.60 EUR/L

———————–

Aaloed on üle kolme tuhande aasta kasutatud haavade, põletuste, põletike, väliste ja sisemiste haavandite leevendamiseks ning organismi vastupanuvõime tugevdamiseks erinevate haiguste vastu.

Aloe vera pärineb Lõuna-Aafrikast. Aaloed on kasutatud ravimtaimena juba u 6000 aastat. Aaloe sisaldab vähemalt kuut antiseptilist ühendit, mis on võimelised hävitama baktereid ja viirusi. Samuti peitub tema kasulikkus selles, et aitab puhastada organismi ning stimuleerib uute rakkude kasvu.

Peamised omadused
• taim sisaldab kõiki vitamiine, kaasaarvatud D-vitamiini, organismille vajalikke ensüüme, mineraale ja teisi organismile väga vajalikke aineid.
• Aloe Vera aitab kehast välja viia doksilisi aineid, hoiab korras siseorganite funktsioonid. Ta soodustab ainevahetust ja on oluline abi kõhukinnisuse vastu.
• Aloe Veral on antiviiruseline ja antibakteriaalne toime, siis on ta oluline haiguste ennetaja tugevdades immuunsussüsteemi.
• Aloe Vera aitab taastuda üleväsimusest ja stressist.
• Ennetab juuste väljalangemist ja omab profülaktilist vähivastast mõju.
• Aloe vera taastab nahka ning aitab leevendada põletusi ja teisi nahakahjustusi.
• Aloe vera leevendab valu, parandab vereringet ja ennetab sellest tulenevaid haigusi jne.
• Aloe vera PH on peaaegu sama mis inimesel ja see välistab allergiate tekke.

AALOE KOOSTIS:
1. Antrakinoon – põletiku vastane ja valu leevendav. Suures koguses võib see mõjuda kõhtu lahtistavana või oksele ajavana. Väikses koguses need takistavad ravimi imendumist soolestikku ja takistavad mikroorganismide, mikroobide, bakterite, seente ja viiruste mõju organismile. Aaloe vera kaalust moodustavavad antrakinoonid 70-90%. Välispidisel kasutamisel imeb see aine endasse ultraviolettkiirgust.
2. Ligniin – on vees lahustumatu kiudaine. Ta on tselluloosi sarnane aine, millel on omapärane võime tungida organismi sügavamatesse osadesse, transportides sinna tähtsaid aineid.
3. Saponiin – on aine, mis mõjutab positiivselt organismi immuunsust ning parandab hapniku liikumist veres. Aaloe kogukaalust on saponiine umbes 3%. Ta on seebi taoline aine, kes hävitab mikroobe ja puhastab neist organismi.
4. Salitsüülhape – on aspiriini sugulane. Salitsüülhape alandab kehatemperatuuri, leevendab valu ja põletikke. Soodustab naha uuenemist ning puhastab haavad surnud kudedest. Meditsiinis kasutatakse salitsüülhapet vere vedeldajana, mille tulemusena väheneb ajuinfarktide ja ajuverejooksude risk. Siia juurde tuleb märkida, et salitsüülhappe kogus on aaloes siiski nii väike, et seda kasutada ravimina tuleks juua aaloe puhast mahla üle liitri päevas. Aaloe siiski toimib ennetajana ja söögilisandina.
5. Ensüümid – Ensüüme on kõikides elu protsessides. Ensüüme on vaja vitamiinide ja mineraalide toimimiseks. Näiteks valkude toimimiseks on vaja tsinki ja B6 vitamiini.
6. Aminohapped – on organismi valkainete ehitusaineteks. Aaloe geel sisaldab kaheksat aminohapet, mida inimese organism ise ei suuda moodustada.
7. Suhkrud – 25% aaloe kogukaalust moodustavad suhkrud. Siia kuulub glükoosi, mannoosi jne nii mono- kui polüsuhkruid. Polüsuhkrud peamiselt tõstavad organismi immuunsusvõimet.
8.Vitamiinid – Aaloe veras on väga palju vitamiine: A, C, E. B3, B5, B12. Peamiselt on need tugevad antioksüdandid.

Be the first to review “RAAB aaloemahl 500ml, öko”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

RAAB Aloe Vera Drink 500ml

RAAB aaloemahl 500ml, öko

16.99 

Lisa korvi