Süvahavva vaarikalehe tee 20g, öko

3.10 

Laos

Vaarikaga on ammustest aegadest ravitud külmetushaigusi, ka on ta hea valuvaigistaja (peavalud, menstruatsiooni- ja lihastevalud). Hiina ja Euroopa rahvameditsiinis on vaarikateel olnud suur ülesanne – kergendada sünnituse kulgu. Vaarikas lõdvestab emakalihaseid. Indiaanlased on tarvitanud vaarikalehtedest teed põletikuliste silmade raviks.

Vaarikalehetee valmistatakse järgmiselt: võetakse 2 spl peenestatud ürti, lisatakse 1,5 klaasi keeva vett, lastakse tõmmata 5-7 minutit ja juuakse kuumalt. Vaarikateed ei keedeta. Seda teed juuakse valude kõrvaldamiseks (reuma, peavalu, menstruatsioonivalu, kõhuvalu), kehvaveresuse, kinnise köha, väsimuse leevendamiseks, samuti alkoholijoobe järelnähtude kõrvaldamiseks.

Kõhulahtisuse, soolepõletike, verejooksude kõrvaldamiseks võetakse 3 spl peenestatud lehti, lisatakse 2 klaasi keeva vett, lastakse 30-40 minutit soojas tõmmata, kurnatakse ja juuakse pool klaasi korraga 3-4 tundi päevas.

Vaarikalehtedel on ka kosmeetiline toime. Loputades juukseid vaarikalehetõmmisega, taastub nende tume värvus.

Retsept valuliku menstruatsiooni, valgevooluste puhul. Võetakse 3 osa vaarikalehti, 1 osa kortslehti, 1 osa ristikuõisi, 1 osa liht-naistepuna ürti. Segust võetakse üks supilusikatäis, lisatakse klaas keeva vett, lastakse tõmmata 15 minutit ja kurnatakse. Juuakse soojalt.

Toote pilt on illustratiivne

ühikuhind 106,50 €/1kg

Be the first to review “Süvahavva vaarikalehe tee 20g, öko”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Süvahavva vaarikalehe tee 20g, öko

3.10 

Lisa korvi