Surnumeresool 500g

4.83 6.90  (-30%)

Laos

Põhiosa Surnumere sooladest moodustavad 26 elutähtsat mineraali ja mikroelementi nagu magneesium, naatrium, kaltsium, kaalium, broom, raud, väävel, fluor, mangaan, seleen, jood ja teised kehale vajalikud mineraalid.  Soolade kõrge mineraliseerumine hüdroteraapia ajal avaldab soodsat mõju ainevahetusele ning tagab elutähtsate mineraalelementide kiire omastamise organismi poolt. Need soolad on nahale ja kogu kehale väga kasulikud, neil on allergia- ja põletikuvastane ning rahustav toime.

Surnumerevesi sisaldab 29% soola, samas kui ookeanide vees on seda 4%, ja seetõttu on Surnumere vesi oluliselt tihedam, võimaldades igaühel vee suurema tiheduse tõttu hõlpsasti selle pinnal ujuda. Ka vee mineraalne koostis erineb ookeani omast, kuna vaid 12-18% Surnumere soolast on naatriumkloriid.

Kirjeldus:

Põhiosa Surnumere sooladest moodustavad 26 elutähtsat mineraali ja mikroelementi nagu magneesium, naatrium, kaltsium, kaalium, broom, raud, väävel, fluor, mangaan, seleen, jood ja teised kehale vajalikud mineraalid. Soolade kõrge mineraliseerumine hüdroteraapia ajal avaldab soodsat mõju ainevahetusele ning tagab elutähtsate mineraalelementide kiire omastamise organismi poolt. Need soolad on nahale ja kogu kehale väga kasulikud, neil on allergia- ja põletikuvastane ning rahustav toime. Soolades sisalduvatel mineraalainetel on erinev terapeutiline toime:

  • magneesium suurendab rakkude elujõudu, aeglustab naha vananemisprotsesse, leevendab stressi ja pingeid;
  • kaalium tasakaalustab naha niiskustaset, omab allergiavastast toimet;
  • kaltsium stimuleerib vereringet, tugevdab luid ja küüsi;
  • naatrium reguleerib rakkude niiskustaset;
  • broom toimib rahustava antiseptikuna.

Kasutamine:

Juba Vana-Egiptuse aegadest saati on Surnumeres teraapias käinud mitmesuguste kultuuride esindajad, et soola kasutada seepide, salvide ja kreemide tootmiseks nahale samamoodi, nagu seda tehakse ka tänapäeval.

Soolade kasutamine aitab leevendada väsimust, parandada toonust, ning samuti ennetada ja ravida paljusid haigusi. Surnumere soolasid kasutatakse allergia- ja põletikuvastase ning rahustava vahendina. Soolavannide regulaarne kasutamine 2-3 korda nädalas tervendab kogu keha ja kergelt stimuleerib immuunsüsteemi. Lisaks soovitatakse soola diateesi põdevatele lastele ning kõrge allergilise sõltuvusega inimestele (bronhiaalastma, ekseem, nõgestõbi, neurodermatiit). Soola kasutatakse vannide, külma- ja kuumakompresside, mähiste, inhalatsioonide, loputuste ja krüomassaaži jaoks.

Surnumere sool esialgsel kujul ei ole söödav, kuna selle kõrge mineraalide, eriti magneesiumi, sisaldus annab soolale mõru maitse.

Peamised keemilised näitajad: Norm
Naatriumkloriid (NaCl) 5,5 %
Kaltsiumkloriid (CaCl2) 0,2 %
Magneesiumkloriid (MgCl2) 33,3 %
Kaltsium + Magneesium (Ca+Mg) 0,15 %
Sulfaat (SO4) 0,5 %
Broom (Br) 0,7%
Niiskusesisaldus 36,4 %
Granulomeetria: < 1.7 mm 90%
1.7 mm 10%
Be the first to review “Surnumeresool 500g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

4.83 6.90  (-30%)

Lisa korvi