Sonnentor Põld-lambaläätse seemned idandamiseks 120g

4.89 

Laos

SKU: SON1183 Kategooriad: , , ,

Pärit mahepõllundusest. Sobivad idandamiseks.
Põld-lambaläätse idandite lõhn sarnaneb karri lõhnale. Idandid sobivad hästi nuudli- ja riisiroogadega.

Idanenud seemnetes, idudes ja võrsetes on olemas kõik toitained, mida elusorganism vajab, kusjuures kergesti omastataval kujul ning ilma ühegi konservandita. Kasvavad idandid pakuvad silmarõõmu oma reipa välimusega, nad sümboliseerivad elujõudu ning lisavad ka südatalvel usku kunagi ikka saabuvasse kevadesse. Kõigele lisaks on idandid ka üsna maitsvad ning enamikust esmaproovijatest saavad veendunud idusööjad.

Erinevate taimede idude toiduks tarvitamine võimaldab tagada organismile vajalikud ained sõltumatult aastaajast. Idud kujutavad endast looduslikku kontsentraati vitamiinidest, fermentidest, mineraalainetest ja kergesti omastavatest valkudest ning süsivesinikest. Idanenud tera stimuleerib organismi isepuhastumis- ja taastumisvõimet, mis on leidnud juba tõestamist.

IDANDITE RAVIOMADUSED
Idude tarvitamine toiduks aitab ravida ka mitmesuguseid haigusi. Siin pole mingit saladust – idude elus energia stimuleerib organismi sisemisi jõude. Peale selle, idud ei ole toksilised ja harva on neil ka kõrvalmõjusid, erinevalt ravimpreparaatidest. Kasutades kõiki kolme oma „liikumapanevat jõudu” (koostist, energiat ja informatsioonivälja), on idud võimelised saavutama haiguste üle võitu. Elus toit annab inimesele palju suurema energiavoo kui lihtsalt teravili. See on sellepärast, et idanemise protsessis terades olev eluenergia on palju aktiivsem.

Tarvitades toiduks idandeid, võimaldab see stimuleerida organismi immuunsüsteemi. Idandid – see on toit, mis on salvestanud endasse päikeseenergiat, see on „päikese vitamiinide” akumulaator, see on inimesele ideaalne „kütus”, kütus, mis põletab kõik organismis oleva liigse, haige ja kasutu. Idandid ravivad kogu organismi tervikuna, kuna nende süstemaatilisel tarvitamisel toimuvad organismis uuenemisprotsessid, kulunud rakkude asendamine.
Mitte vähem kasulikult mõjub inimesele  idandite informatsiooniväli. Organism saab idandite tarvitamisel toiduks noort, tervet, mutatsioonidest kahjustamata materjali. Idandid, mida ei ole töödeldud ei keemiliselt ega termiliselt, kannavad endas tervet informatsiooni, mis saadud emakeselt-looduselt. See informatsioonilaeng mõjutab inimese informatsioonivälja, toetades ja tugevdades teda heas, rõõmsas ja elujaatavas häälestuses.

Idandeid endid, kui on vaja pidurdada nende kasvu, võib hoida ajutiselt külmikus kuni teistkordse leotamiseni ja kasutamiseni.

Toored idandid:
• tõstavad immuunsust
• reguleerivad ja taastavad organismi eluliselt tähtsaid funktsioone
• stabiliseerivad ja noorendavad kõiki organismi süsteeme: närvi-, endokrinoloogilisi-, verevarustus-, lümfi-, seede-, hingamis- , eritus- , termoregulatsiooni- , tugi-ja liikumis- , paljunemis- jne.
• kergelt, ilma organismi jõutagavarade pingutusteta puhastavad nad meid mitte ainult kudede, vaid ka rakkude jääkidest ja isegi patogeensetest ja organismile mitteomastest moodustistest.
• rikastavad hapnikuga verd
• viivad organismist välja rakkude jääkprodukte, mürke, liigset kolesterooli, mitteorgaanilisi ja teisi kahjulikke aineid, teevad kahjutuks mutageene, mis on organismi sattunud
• aitavad ravida paha- ja healoomulisi kasvajaid (eriti nisu idandid).

Loe idandamise kohta meie blogist

ühikuhind 10,40 €/1KG

Be the first to review “Sonnentor Põld-lambaläätse seemned idandamiseks 120g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Sonnentor Põld-lambaläätse seemned idandamiseks 120g

4.89 

Lisa korvi