Ensüümid seedimisele – ensüümid, bromelaiin, artišokk 90 kapslit

29.00 

Laos

Sinu tervikliku seedimise toetuseks loodud seedeensüümid sisaldavad Digezyme® innovaatilist ja patenteeritud ensüümide kompleksi, mis hõlbustab seedimist. Digezyme® kompleks sisaldab viite erinevat aktiivset ensüümi: amülaas, proteaas, tsellulaas, laktaas ja lipaas.

Lisaks sisaldavad Ecoshi seedeensüümid artišokki, mis toetab seedimist ja sooletrakti talitlust ning bromelaiini, mis on ananassist saadav ensüüm, mis lagundab valke ja toetab seedimist.

PÄEVASE ANNUSE SISALDUS   1-3 KAPSLIT

Amülaas   6000 – 18 000 DU*

Proteaas   1500 – 4 500 PC*

Laktaas   1000 – 3000 ALU*

Lipaas   50 – 150 FIP*

Tsellulaas   275 – 825 CU*

Bromelaiin   250 – 750 GDU*

Artišoki ekstrakt   30 – 90 mg

*ensüümide aktiivsust tähistavad ühikud

ENSÜÜMID SEEDIMISELE

Digezyme® on patenteeritud kompleks, mis sisaldab viit erinevat aktiivset ensüümi – amülaas, proteaas, tsellulaas, laktaas ja lipaas. Artišokk aitab toetada seedimist ja sooletrakti normaalset talitlust. Bromelaiin on harilikust ananassist saadud looduslik aktiivne ensüüm.

Miks on ensüümid tähtsad?

Ensüümid on valgud, mis aitavad lõhustada toitaineid ning tagada rakkudes piisava kiirusega ainevahetusreaktsioonid. Ensüüme hävitab ebatervislik eluviis (suitsetamine, liigne alkoholi tarvitamine, ülesöömine, toitainete vaene toitumine, vähene liikumine ja vähene puhta joogivee tarbimine), stress, negatiivsed emotsioonid ja medikamentide tarvitamine. Ka poes pakutav valmistoit ei sisalda ensüüme, seda loetakse „surnud“ toiduks. Ensüümid hävinevad toodete ja toidu termilisel töötlemisel juba 48 kraadi juures.

Millal on soovitav ensüüme juurde võtta?

Ensüümipuuduse leevendamiseks,
Töödeldud ja kuumutatud toitude ja toitumise korral,
Toidutalumatuse puhul nt piima laktoosi ja nisu gluteeni talumatuse puhul,
Värske ja mitmekülgse toidu puudumise korral,
Kroonilise väsimuse ja kurnatuse korral, kuna stress hävitab ensüüme,
Vananemisel, kui soolestik ei ole enam võimeline vajalikus koguses ensüüme tootma.

KOOSTISOSAD/ Digezyme® ensüümide segu (alfa-amülaas, neutraalne proteaas, laktaas, lipaas, tsellulaas, maltodekstriin maisist); bromelaiin (allikas: harilik ananass Ananas comosus); taimne kapsel (glaseeraine: pullulaan); hariliku artišoki (Cynara scolymus L.) lehe ekstrakt (2.5 % klorogeenhappeid).

MANUSTAMINE/ Üks kapsel korraga enne sööki kuni 3 korda päevas.

Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Be the first to review “Ensüümid seedimisele – ensüümid, bromelaiin, artišokk 90 kapslit”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ensüümid seedimisele – ensüümid, bromelaiin, artišokk 90 kapslit

29.00 

Lisa korvi