Revitalefekt männivaigu salv 50g

18.58 

Laos

Koostis: värske männivaigu kampol, hanerasv, mesilasvaha, päevalilleõli.

Nimetatud koostisainete õigel temperatuuril kuumutamisel saadakse segu, millel on tugev põletikuvastane ja haavu parandav toime.

Sajandeid on männivaigust valmistatud salv olnud tõhusaks looduslikuks vahendiks mädapaisete ja raskesti paranevate haavade  hooldamisel,

Salv REVITALEFEKT on hea vahend ka külmetushaiguste sümptomite leevendamiseks. Seda saab kasutada ohatise, kriimustuste, liigesevalu ja muude kasutusjuhendis kirjeldatud olukordade puhul.

Salvi on väga sobilik kasutada ka kuiva ja lõhenenud käte naha hooldamiseks, mis tekib käte sagedase pesemise tagajärjel.”

Antud salvi valmistamise ja kasutamisviiside taga seisab mitme põlvkonna peretraditsioon.

Salv vastab Euroopa Liidus kehtivatele terviseohutuse nõuetele ja omab vastavat sertifikaati. Valmistatud Eestis.

Salvi tuleb säilitada jahedas ja pimedas kohas.

Ühikuhind: 340 EUR/kg

————————-

Antud koostisega segul on tugev antibakteriaalne, põletikuvastane ja haavu parandav toime. Oma kiire mõju tõttu, põletiku ravimise kõrval, vaigistab salv ka valu. Näiteks kui tegemist on imetava ema rinnapõletikuga. Ravi ajal võib tunda põletikukoldes pulseerimist või tõmblusi, eriti mädanike puhul.

Sageli kaotab salv põletikunähud juba pärast esimest sissehõõrumist või pealemäärimist. Valu või muu vaevus kaob, eriti kui salv on kantud peale kogu ööks. Palume tungivalt mitte pidada niisugust tulemust täielikuks paranemiseks. Kui ravikuur katkestada ja põletik jätta välja ravimata, tulevad valu ja vaevused tagasi. Pärast väliste sümptomite kadumist tuleb salvi tingimata peale kanda vähemalt veel 3-4 päeva. Mädaste kurgumandlite korral kuni 5 päeva.

Ärge jätke salvi põletikukohale kauemaks kui üheks ööks. Kinnise põletikukolde korral on salvi kõige mugavam ära pühkida pabersalvrätikuga, seejärel puhastada kohta viina või muu selleks ettenähtud vahendiga. Päeval on soovitatav sidet vahetada 5-6 tunni tagant, eriti mädapaise puhul. Oluline on lasta nahal ja haaval ka hingata. Kuna iga haigusjuht erineb, küsige lisainformatsiooni otse salvi valmistajalt. Tema nõuanded võivad Teile kasulikud olla.

Antud salviga ravitakse edukalt imetava ema rinnapõletikku, liigesepõletikku, roospõletikku, sisekõrvapõletikku ja kroonilist nohu. Salv ravib tõhusalt ka bronhiiti ja kopsupõletikku. Nahka taastava, antibakteriaalse ja põletikuvastase toime tõttu soovitame salvi kasutada kannalõhede, põletuste, kriimustuste, herpese, mädapaisete, putuka hammustuste ning raskesti paranevate haavade korral. Salvi on mugav kasutada ning see pole organismile kahjulik. A.-vitamiini sisalduse tõttu mõjub salv nahakoele kui seda toitev ja taastav segu. See omakorda kiirendab haavade kinnikasvamist ja armistumist.

Vältige salvi sattumist seedetrakti, mitte kasutada seespidiselt. Antud koostis pole selleks ette nähtud. Ravikuuri ajal soovitame tungivalt pidada kinni ravirežiimist, mis on vajalik teie tervenemiseks. Salviga ravimine ei eelda ega välista muude arstimite või raviviiside samaaegset kasutamist.

Salvi tuleb säilitada jahedas ja pimedas kohas.

NB! Vastunäidustatud individuaalse komponentide talumatuse korral.

Be the first to review “Revitalefekt männivaigu salv 50g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Revitalefekt männivaigu salv 50g

18.58 

Lisa korvi