Musta pässiku e kasekäsna tõmmis 500ml

22.00 

Laos

Toidulisand. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi vastupanuvõime suurendamiseks.

Musta pässiku tõmmis aitab hoida kehas loomulikku tasakaalu ja toetab organismi.
Lahemaa pärimuskoda teeb puhta käsitööna kolm ööpäeva valminud tugevat tõmmist 0,5- ja 1-liitristes taassuletavates pudelites. Valmis pässikutõmmis säilib avamata vähemalt ühe
aasta. Avatud pudelit soovitame hoida jahedas, eelistatult külmkapis. Nii säilib see kenasti vähemalt kolm kuud. Tõmmises esineb loomulikku setet, enne tarvitamist tasub pudelit loksutada.
Lahemaa pärimuskoja musta pässiku tõmmis on puhas ja kasutame vaid looduslikult kasvanud pässikuseent. Me ei lisa oma tootesse teisi ravimtaimi, alkoholi, mett ega teisi maitsemõjutajaid.
Lahemaa pärimuskoda omab Põllumajandus- ja Toiduameti luba toota musta pässiku tõmmist.

Must pässik ehk chaga on pärimusravist tuntud võimsa toimega seen. Kõnekeeles tuntakse seda ka kasekäsna nime all. Puu tüve külge kasvab ebakorrapärase kuju, krobelise ja kergesti
puruneva välispinnaga must mügar, justkui söetükk. Pässik kasvab looduses kaua, 10+ aastat enne, kui hakkab puu tüvelt välja paistma.
TOIME
Musta pässiku tõmmise järjepidev tarbimine toetab organismi loomulike protsesside toimimist (vastavalt toidulabori 2020. a. analüüsile Lahemaa Pärimuskoja Musta pässiku tõmmisele).
• Valgurikas tõmmis osaleb aktiivselt antikehade tootmises ja tagab organismi tugeva ning toimiva immuunsüsteemi.
• Kiudaineterikas tõmmis aitab vältida kõhukinnisust ja võib ennetada mõningaid vähivorme, südame-veresoonkonna haigusi ja II tüüpi diabeeti ning soodustab halva kolesterooli väl-
jutamist organismist.

• D-vitamiin aitab paremini omastada kaltsiumi ja fosfori ning seetõttu soodustab luude ja hammaste arengut.
• A-vitamiin aitab kaasa nägemisprotsessi parendamisele ning paljude organismi rakkude, sh limaskestade kasvule ja arengule. Siit tuleneb tõmmise oluline kaitse infektsioonide vastu.
• E-vitamiin aitab pidurdada rakkude vananemist, hoida hemoglobiini normaalset taset, tugevdada kapillaaride seinu, kaitsta lümfotsüüte, vere puna- ja valgeliblesid, mille tõttu paraneb organismi varustatus hapnikuga ja üldine kaitsevõime, vere hüübimine, südamelihase töö, närvikoe talitlus ja immuunfunktsioon. Samuti on see vajalik viljakuse säilitamiseks.

• B1-vitamiin aitab kaasa maomahla normaalsele tekkele ning närvisüsteemi, lihaste ja südame normaalsele funktsioneerimisele.
• B2-vitamiin aitab kaasa terve naha, limaskestade, tervete küünte ja juuste tagamisele ning organismis antikehade moodustumisele.
• B3-vitamiin aitab kaasa naha, keele ning seedeelundkonna kudede õigele moodustumisele ja säilimisele ning naha armkoe paranemisele.
• B5-vitamiin aitab kaasa organismi vastupanuvõime tõstmisele stressi vastu ning vähendab paljude antibiootikumide toksilist toimet ning kaitseb enneaegse vananemise ja kortsude
tekke eest.
• B6-vitamiin aitab kaasa kesknärvisüsteemi normaalsele talitlusele.

KASUTAMINE
Musta pässiku tõmmist tuleb tarvitada iga päev, soovitavalt 40 ml (1,5 spl või 1 klassikalise viinapitsi suurus). Soovituslik on tõmmist võtta enne hommikusööki. Intensiivsema tulemuse
saamiseks võib tõmmist võtta kaks korda päevas. Võib tarvitada puhtalt või segatuna teiste jookidega.
Pässikuga on soovitav teha vähemalt ühekuuseid kuure (1 liiter). Nii jõuab selle toime keha turgutada.
Tarbimise esimestel nädalatel võib mõnel kasutajal esineda peavalu või teisi harvu nähte, mis on tingitud pässiku mürke kehast välja viiva toimega.

Be the first to review “Musta pässiku e kasekäsna tõmmis 500ml”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Musta pässiku e kasekäsna tõmmis 500ml

22.00 

Lisa korvi