Musta pässiku tõmmis 500ml

22.00 

Laos

Toidulisand. Immuunsüsteemi tugevdamiseks ja organismi vastupanuvõime suurendamiseks.

3-ööpäevane tugev tõmmis, valmistatud Lahemaal

 

Kasutamine: 1-2 korda päevas 40ml puhtalt või segatuna mahla või teega. Soovitatav teha vähemalt 1 kuune kuur

Intensiivsema ja kiirema tulemuse saavutamiseks võib pässikut tarbida ka 50-75 ml korraga kaks korda päevas enne sööki, ehk siis hommikul ja õhtul. Pässiku tarbimine on soovitatav päeva esimesel poolel seoses meeli ergutava toimega. See kogemus on aga inimeseti erinev.
Valmis pässikutõmmis säilib vähemalt 6 kuud, siiski soovitame seda hoida jahedas (näiteks külmkapis). Pässikut tarbides on soovitav teha vähemalt 30-päevaseid kuure. Nii jõuab selle toime keha põhjalikult turgutada. Tarbimise esimestel nädalatel võib mõndadel kasutajatel esineda peavalu vms tundemärke, mis on tingitud pässiku mürke kehast välja viiva toimega.

Musta pässiku toime on teada juba ajaloos kirja pandud ja meie esivanematelt edasi antud teadmisi pidi. Samuti on musta pässiku teemadel pikkade aegade jooksul tehtud väga palju teaduslikke uurimusi, mille tulemustel on tõestatud muule lisaks ka selle vähivastane toime. Pässik sisaldab üllataval kombel palju kiudaineid, A, B, C, D ja E vitamiine, proteiine, valke, kaaliumi, looduslikku joodi ja teisest küljest vähe kaloreid. Pässik tõstab meie kehas olemasolevate tapjarakkude aktiivsust 300%. Võrreldes jõhvikaga on must pässik 80 korda tugevama antibakteriaalse toimega. See on tugevaim looduses leiduv antibiootikum, mille pikaajalisel järjepideval tarbimisel tugevneb immunsüsteem, suureneb energia, , paraneb seedimine, väheneb magusaisu. Pässikut ei soovita kasutada samal ajal koos teiste antibiootikumidega. Pässik mõjub virgutavalt, tõstab toonust, parandab und, mälu, keskendumis- ja töövõimet, leevendab närvilisust ja ärevustunnet, aitab kõrvetiste, vererõhuhäirete, lihase- ja liigesevalude, bronhiidi, astma ja eriti mao-, soole-, maksa- ja nahahaiguste korral. Siberis, kuhu pässiku ajaloolised juured ulatuvad, tuntakse seda ka surematuse seene nime all.

Esitage oma ülevaade

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Musta pässiku tõmmis 500ml

22.00 

Lisa korvi