Looduspere magneesiumikapslid B-vitamiinidega 60tk

13.77 

Laos on ainult 2

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna “hädavajalik”. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on teda lihastes. Kaasaarvatud südamelihas ja ka veresooneseinad, mis on samuti lihased. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine.

Magneesium kindlustab organismis lihaste lõdvestumise ja mida vähem lihaspinget, seda vähem on ka üldist stressi ning paraneb une kvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust, muutes seeläbi magneesiumi vajalikuks mistahes südameprobleemiga inimesele.

Koostis: magneesiumoksiid, želatiin, maisitärklis, vitamiin B1 (tiamiinmononitraat), vitamiin B2 (riboflaviin), vitamiin B6 (püridoksiin), rasvhapete magneesiumisoolad, foolhape ja vitamiin B12.

Kasutamine: 3 kapslit päevas.
Tähtis: Ärge ületage soovitatud doosi.

Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi. Hoidke jahedas, kuivas, eemal otsesest valgusest ja lastele kättesaamatus kohas.

Toodetud Saksamaal

Ühikuhind: 0.19 EUR/tk

Be the first to review “Looduspere magneesiumikapslid B-vitamiinidega 60tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Looduspere magneesiumikapslid B-vitamiinidega 60tk

13.77 

Lisa korvi