Looduspere macapulbri kapslid 60tk, öko

12.07 

Laos

Sertifitseeritud mahepõllundusest pärit maca juur on immuunsüsteemi tugevdaja ja seksuaalenergia allikas ning toonust ja füüsilist võimekust tõstev toidulisand.

Maca sisaldab  valke, kiudaineid, süsivesikuid, tärklist, fruktoosi, tanniine, rasvhappeid, alkaloide, makrotoitaineid, kaltsiumit, fosforit, joodi, mikrotoitaineid, magneesiumit, kaaliumit, rauda, räni, naatriumit, vaske, tina, alumiiniumit, tsinki ja vitamiine.

Maca parandadab sportlikke saavutusi, tõstab vitaalsust. Maca tugevdab immuunsüsteemi, mõjub antioksüdatiivselt ning  tõstab toonust ehk mõjub kroonilise väsimuse vastu.

Juur on ülimalt rikas  mineraalainete poolest. Ta sisaldab peaaegu kõiki vitamiine, aga ka flavonoide, eeterlikke õlisid ja teisi organismile väga kasulikke aineid.

Maca juur on seksuaalenergia allikas, mida vanemaks inimene saab, seda rohkem väheneb liibido ja meestel võib väheneda sperma kvaliteet. Erinevad uuringud on tõestanud, et maca mõjub positiivselt ka seemnerakkude arvule ja aktiivsusele. Samuti aitab menopausi sümptomeid leevendada.

Koostis: mahe macapulber, paakumisvastane aine: tselluloos

Tarvitamine: 3 tabletti päevas rohke vedelikuga

Toidulisand ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikku eluviisi.

Toodetud Saksamaal.

Ühikuhind: 0.12 EUR/1 tk

Be the first to review “Looduspere macapulbri kapslid 60tk, öko”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Looduspere macapulbri kapslid 90tk

Looduspere macapulbri kapslid 60tk, öko

12.07 

Lisa korvi