Lebensbaum karkaade ehk hibiskuse tee kibuvitsaga 20 x 2,5g

4.08 

Laos

Mahepõllundusest pärit karkaadeõitest ja kibuvitsamarjadest valmistatud jook on värskendav, puuvilja-õie maitsega. Sajandeid on araabia rahvameditsiinis karkaade tõmmist kasutatud spasmolüütilise ja antibakteriaalse vahendina. Oma raviomaduste poolest ei leidu sellele joogile võrdset – ta tugevdab kapillaare, aitab langetada vererõhku, alandab kolesterooli taset, on antibakteriaalse toimega, mõjutab soodsalt maksa ja kõhunäärme talitlust, omab allergiavastast toimet, kaitseb alkoholi toksilise mõju eest. Jooki soovitatakse kõikidele vanusegruppidele, sest ta kustutab janu, reguleerib söögiisu ja parandab seedimist. On täheldatud, et külm jook alandab, kuum jook aga kergitab vererõhku.

Tema koostisesse kuuluvad puuviljahapped, asendamatud aminohapped, mikroelemendid, komlpeksvitamiinid, sealhulgas vitamiin C, biflavonoidid. Hibiskuses sisalduv kvertsitiin parandab nägemist, võtab silmadelt väsimuse, aitab organismil puhastuda, väljutades mittevajalikud ainevahetusjäägid. Karkaade stimuleerib sapi tootmist, suurendab maksa kaitsevõimet ebasoodsatele mõjudele, parandab ainevahetust.

Tee parimate omaduste väljatoomiseks on soovitav tarbida 2-3 tassi päevas, ilma suhkruta. Tarbida kuumalt või külmalt. Võib magustada punaste marjade siirupiga, apelsiniõievee või piparmündilehtedega. Tarbida toidulisandina tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi juurde.

Jooki soovitatakse kõikidele vanusegruppidele, sest ta kustutab janu, reguleerib söögiisu ja parandab seedimist. On täheldatud, et külm jook alandab, kuum jook aga kergitab vererõhku.

Ühikuhind: 56.60 €/kg

Be the first to review “Lebensbaum karkaade ehk hibiskuse tee kibuvitsaga 20 x 2,5g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Lebensbaum karkaade ehk hibiskuse tee kibuvitsaga 20 x 2,5g

4.08 

Lisa korvi