EstVita kooritud Siberi seedrimänni seemned 100g

9.54 

Laos

Seedripähklite tuumades sisalduvad valgud, polüküllastumata rasvhapped, vitamiidekompleks A-, E- ja B-grupi vitamiinidest, mis mängivad tähtsat osa kasvava organismi formeerumises, mille tõttu võib soovitada seedripähkleid rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele piimaproduktsioonisuurendamiseks,aga ka lastele ja teismelistele. Vitamiinid normaliseerivad kesknärvisüsteemi tööd ja parandavad vere koostist.

Seedripähklid on kasulikud immunodefitsiitsete seisundite, ateroskleroosi, südame isheemiatõve, mao-seedetrakti haiguste,eesnäärme funktsiooni häirete korral.Kaalium ja magneesium, mis sisalduvad seedripähklites, takistavad soolade ladestumist neerudes, normaliseerivad arterialset vererõhku ja stimuleerivad vedelike väljumist organismist, tsink ja mangaan osalevad insuliini sünteesis, soodustades veresuhkru taseme normaliseerumist.

Seedripähklite kasutamisel ei ole vastunäidustusi, ei toitumisalaseid ega ka ravi-profülaktilisi. Seedripähklid – see on suurepärane dieettoode, mille kasutamise soodustab ainevahetuse normaliseerumist, toetada tervist ja suurendada töövõimet.

Ühikuhind: 58.00 EUR/kg

Be the first to review “EstVita kooritud Siberi seedrimänni seemned 100g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

EstVita kooritud Siberi seedrimänni seemned 100g

EstVita kooritud Siberi seedrimänni seemned 100g

9.54 

Lisa korvi