Ecosh Pau d’Arco e. sipelgapuukoore vedelik 50ml

20.00 

Laos

Pau d'Arcot ehk sipelgapuu koort kasutatakse keha loomulike kaitsemehhanismide toetamiseks. Annab head füüsilist ja vaimset tervist ning toonust hoidva toime.

Sipelgapuu koor ehk Pau d’Arco (Tabebuia impetiginosa) kasvab Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning tema nimetus tuleneb sellest, et kõik õõnsused tema okstes on asustatud sipelgatega. See teeb puu tugevaks ja vastupidavaks kõikvõimalikele kahjuritele ja seentele. Selle taime kasulikke omadusi teavad hästi Peruu ja Mehhiko põliselanikud, kes nimetavad seda “jumalikuks puuks”. Puukoor on harvaesinevalt rikas erinevate mineraalide, vitamiinide ja ühendite poolest. Selles leidub nii fosforit, kroomi, kaltsiumit, rauda, joodi, fosforit, tsinki, mangaani, magneesiumi, boori ja suurel hulgal sellist ainet nagu lapahool.

Sipelgapuu koore vedelikku kui looduslikku toidulisandit sobib kasutada keha loomulike kaitsemehhanismide toetamiseks, eriti kevad-sügisel hooajal. Samuti soovitame kuuajase kuurina kasutada sipelgapuu koort organismi puhastamiseks.

Soovituslik manustamine: 2 ml (56 tilka) päevas.

Koostis: Pau’D Arco e. sipelgapuu koore ekstrakt 8:1 2500 mg, mahuaine glütserool ja vesi.

Loe sipelgapuu koore kohta rohkem meie blogist.

Ühikuhind: 437,20 EUR/L

Be the first to review “Ecosh Pau d’Arco e. sipelgapuukoore vedelik 50ml”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Ecosh Pau d’Arco e. sipelgapuukoore vedelik

Ecosh Pau d’Arco e. sipelgapuukoore vedelik 50ml

20.00 

Lisa korvi