Cha Dô Bai Mu Dan valge tee 20x2g

3.63 

Laos

Vähese kofeiiniga mahedamaitseline valge tee kevadistest esimestest teelehtedest. Mahepõllundusest pärit Fair Trade toode.Valgel teel on meeldiv, õrn ja pisut magus maitse – mõnus alternatiiv tavalisele mustale või rohelisele teele.

Valge tee valmistamiseks kasutatakse teepõõsa ainult kõige nooremaid ja kahjustamata tipmisi, veel avanemata lehepungi, mida töödeldakse minimaalselt – kogutud lehepungad kuivatatakse kohe päikese käes või kuumas õhus vahetult pärast korjamist – nii säilib tee õrn ning värske maitse koos rikkalike nüanssidega. Valget teed ei fermenteerita, ei kääritata ega töödelda ülearu.

Valge tee kofeiini sisaldus on väiksem, antioksüdantide tase omakorda kõrgem võrreldes teiste teedega. Valge tee on jahutava olemusega, nagu ka roheline tee, aga tema maitse on pehmem ja vähem “rohune”. Valge tee värvus on hele ning aroom peen.

Valmistamiseks vala teepakk üle veega, mis on keema tõusnud ja jahutatud maha umbes 70-80 °C juurde (mitte keeva veega!). Valge tee tõmbeaeg on erakordselt lühike – 1-2 minutit. Pikemal veega kokkupuutel aroom küll tugevneb, kuid lisandub mõrkjas parkainemaitse.

Ühikuhind: 0.15 EUR/tk

Be the first to review “Cha Dô Bai Mu Dan valge tee 20x2g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

cha do valge tee bai mu dan pakitee

Cha Dô Bai Mu Dan valge tee 20x2g

3.63 

Lisa korvi