Biovie plekieemaldaja ehk looduslik valgendi 350g

7.76 

Laos

Eemaldab plekid nii pesult kui pindadelt

Valgendi sisaldab looduslikku päritolu naatriumkarbonaat peroksiidi, mis on suurepärane plekkide eemaldaja nii pesult kui pindadelt. Kokkupuutel veega eraldub aktiivne hapnik, mis aitab säilitada valgetel pesudel säravat valget värvi ning takistab hallinemise ja kollaseks muutumise eest. Ei sisalda optilisi valgendajaid, parfüümi ega kloori.

Pesupesemisel sobib nii valgele kui värvilisele pesule. Eemaldab tõhusalt tee, kohvi, punase veini, tomatikastme, šokolaadi plekid. Ära kasuta siidi, villa ning naha puhul!

  • Käsitsipesul lisa 2 spl 5L soojale veele. Värvilise pesu puhul lase seista maksimaalselt 1h, valge pesu puhul kuni 5h.Loputa hoolikalt.
  • Masinpesul lisa 2 spl trumlisse lisaks pesuainele ja pese pesud vähemalt 40C juures (jahedama pesuprogrammi puhul ei pruugi mõju avalduda).
  • Nõude puhastamisel leota nõusid soojas vees, lisa 2 spl 1 L vee kohta. Loputa.
  • Kõrbenud potid ja pannid saab puhtaks, kui kallad pinnale valgendit, lisad keevat vett ja jätad üle öö seisma, seejärel puhasta normaalselt.
  • Pihustamiseks lahjenda 2 spl valgendit 200ml soojas vees. Segu pinnale pihustades saad puhastada ka valamud, külmiku, tasapinnad ja kangad (nt vaibad). Ära hoia valmistatud lahust kauem kui 24 h, ülejääk viska kraanikaussi, see hoiab ka torud puhtad.

Koostis: naatriumperkarbonaat, naatriumtsitraat.

Hoia lastele kättesaamatus kohas.
Väldi toote otsest sissehingamist, kuna võib ärritada limaskestasid.
SILMA SATTUMISE KORRAL loputa ettevaatlikult veega. Eemalda kontaktläätsed.

Hoia niiskuse eest.

Vastab ECOCERT standardile.

Ühikuhind: 22.17 €/kg

Be the first to review “Biovie plekieemaldaja ehk looduslik valgendi 350g”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Biovie plekieemaldaja ehk looduslik valgendi 350g

7.76 

Lisa korvi