Biolatte Hiivax kapslitena 110tk

32.00 

Laos on ainult 2

Tarvitatakse järgnevatel juhtudel: seened, kandidoos, seenorganismid.

Kui jämesooles on valke, mis ei lagune ja soolestikus ummistavaid kiude, siis rakud hakkavad mürkaineid tootma ja põhjustavad haigusi. Pärmseen püüab seda takistada, mistõttu kasutab sinu energiat enda ainevahetuseks. Selles protsessis vabanevad mürkained, mis panevad sind väsinuna ja haigena tundma. Tekib magusaisu, et saada kiiresti energiat. Olukord ei parane, kuigi proovid vähendada enda (ja pärmseene) nälga. Jääd ise nõrgemaks, aga kandidoos tugevneb.

BIOLATTE Hiivax-i abil saad tähtsaid ensüüme, mis lõhustavad toiduvalke, rasva ja laktoosi. Sa saad enda ensüümitootmist stimuleerivaid aineid kardemonist, cayenne piprast ja ingverist. Nad aktiveerivad kõhunäärme tegevust (ekstraktid takistavad kahjulike bakterite ja seente kasvu). Antud ained puhastavad ka jämesoolt.

Kui pärmseene algpõhjused on likvideeritud, siis terve bakteritüvi asendab pärmseene automaatselt.

Toidulisandi koostis ja koostisosade kogused ühes kapslis: Cayenne pipar 23,3 mg, kaneel 23,3 mg, ingver 23,3 mg, laktaas 420 u*, α-galaktosidaas252 u*, fütaas 16,8 u*. *u=ensüümideaktiivsus
Laktoosi- ja gluteenivaba.

Manustamine: 1-2 kapslit päevas, veega, alati koos tugeva söögikorraga (lõuna- või õhtusöögiga). Kui te sööte kaks korda päevas tugevalt, siis võite võtta 1 kapsli iga toidukorra ajal ehk siis päevas 2 kapslit. Alla 6.aastastele lastele ja rasedatele ei soovita. Neil tuleb toitumine üle vaadata ja toetada pigem vajadusel soolefloorat kasulike bakteritega (Biolatte Original).

Samuti ei sobi antud toode ka inimestele, kes ei talu vürtsikaid toite ja näiteks ingveritee joomine tekitab kõrvetisi maos.
Teile soovitame soolefloora taastamiseks Biolatte Originali ja Biolatte Boulardiid.
NB! Ensüümitooteid ei tohi manustada koos ravimitega või alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund enne või pärast).

Säilitamine: Kindlalt suletuna, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Ühikuhind: 0.26 EUR/tk

Be the first to review “Biolatte Hiivax kapslitena 110tk”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Biolatte Hiivax kapslitena 110tk

32.00 

Lisa korvi