Uued mahlad firmalt Rabenhorst

Looduspere poodidesse on müügile jõudnud mahlad Saksamaa firmalt Rabenhorst. Tegemist on pikaajaliste traditsioonide ja kogemustega firmaga, mis tegutseb juba aastast 1805. Kõrge kvaliteediga tervislikud mahlad on valmistatud mahedalt kasvatatud puuviljadest ja marjadest. Mahladele ei ole lisatud suhkrut ning valmistamisel ei ole kasutatud kontsentraate.

Mahlad on 750 ml klaaspudelites.

Rotbäckchen

 

 

 

 

 

Meie valikus on järgnevad tooted:

  • Õuna­-mangomahl. Koostis: õunamahl (70%), mangopüree (30%).
  • Tomatimahl 750 ml. Koostis: tomatimahl Itaalia päikese käes küpsenud mahetomatitest, sidrunimahl, meresool.
  • Rotbäckchen Klassik mahl rauaga. 99% mahla ja 1% mett, lisatud raud(II)glükonaati vereloomeks. Koostis: punase viinamarja-, õuna-, heleda viinamarja-, apelsinimahl, acerola kirsi pasta, muraka- ja kirsimahl, mesi 1%, raud(II)glükonaat. Saadaval ka mugavas 200 ml kõrrega tetrapakendis, mis on müügil ka e-poes, vt siit.
  • Rotbäckchen puuviljamahl acerola kirsi ja kibuvitsaga. Koostis: punase viinamarja- ja õunamahl, acerola kirsi pasta, leedrimahl, kibuvitsapasta. Saadaval ka mugavas 200 ml kõrrega tetrapakendis, mis on müügil ka e-poes, vt siit.
  • Rotbäckchen puuviljamahl immuunsüsteemile tsingi ja C vitamiiniga. Koostis: punase viinamarja-, õuna-, aroonia-, leedrimahl, acerola kirsi pasta, C vitamiin, tsinkglükonaat. Saadaval ka mugavas 200 ml kõrrega tetrapakendis, mis on  müügil ka e-poes, vt siit.
  • Rotbäckchen mahl õpilastele B vitamiinide ja rauaga. Koostis: Heleda viinamarja ja õuna mahl, maasikapasta, arooni-, leedri-, mustikamahl, raud(II)glükonaat, vitamiinid B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12.
  • Nisuorasemahl spirulina ja rohelise teega 750 ml. Koostis: nisuorasemahl (45%), roheline tee (vesi, roheline tee 0,1%), õunamahl (22%), agaavisiirup, sidrunimahl (3%), spirulina (0,2%), stabilisaator: pektiin. Puuviljamahla sisaldus 25%.
  • Rotbäckchen marjalimonaad mineraalveega, mahlasisaldus vähemalt 55%. Ilma säilitus-, värv-, magusaineteta, sidrunhappeta ja aroomideta. Koostis: õunamahl, looduslik mineraalvesi, leedrimahl, arooniamahl, viinamarjamahl, viinamarjaekstrakt, kirsimahl, murakamahl, sidrunimahl, süsihappegaas.

Tooted on müügil kõigis Looduspere poodides.

 

Main Menu