Ostukorvis ei ole tooteid.
Looduspere uudised oktoobris
Tere, hea inimene!
Kuldne sügis on saabunud, viljad hakkavad vaikselt salve jõudma ja loodus läheb puhkama. Igal aastaajal on oma võlud ja valud. Eesti sügise ja talve võib vast lühidalt kokku võtta lausega: pole halba ilma, on valed riided. Soe pesu hoiab meid mõnusasti soojas, vill-siid ei aja higistama ja valik on nii lai, et jagub beebist kuni vanavanaisani. Lisaks pakume kuni 2-aastastele lastele rõõmsavärvilisi Disana vanutatud villast kombesid – õhuke, soe, laseb lapsel liikuda, ei aja higistama autos olles. Eriti hinnatud õues magajate puhul. Kohal on ka uued moekad värvid: curry-kollane, vana-roosa ja petrool-sinine.
UUS
Casolare filtreerimata oliiviõli. Kuidas tunned ära eriti hea oliiviõli? Pudelit avades tunned värsket Vahemere hõngu tomatitest, oliividest ja mereõhust. Pudeli põhjas on kerge sete. Esimene külmpress mahe-oliividest on eriliselt delikaatne. Casolare pudelid on dekoratiivsed tahulised ja õhukindlalt suletavad. Seda võib süüa näiteks röstitud Ciabatta saiaga ja paari tomativiiluga, lisada salatile või ka kuumade toitude tegemisel.
BLOGIS UUS

HEA TEADA

HEA MÕTE
Pikk ja pime aeg ootab ees. Viirused ja masendus võivad kimbutama hakata. D vitamiini meie kliimast piisavalt kätte ei saa ja paratamatult tuleb seda kehale juurde anda, olgu siis tilkade, tablettide või eriliste kommidega. Ka taimsed versioonid toetavad meie varusid, kuid kahjuks mitte piisaval määral. Loodusperes on lai valik erinevaid looduslikke võimalusi. Soovid lugeda lähemalt D-vitamiini kohta? Vaata Looduspere blogi
OKTOOBRI RETSEPT
Sügisel on palju kõrvitsaid, seepärast jagame teiega Türgi traditsioonilise türgi kõrvitsamaius Kabak Tatlisi. Lihtne valmistada ja seisab külmikus kaua. Võib lisada veidi vahukoort.


