Looduspere uudised mais

Tere hea inimene,

Lõpuks ometi on käes kevad ja päiksekiired paitavad kõiki kahvanägusid. Kuidas ennast päikese eest kaitsta, loe meie blogis. Soojade ilmadega on oma ninad väljapistnud ka sääsed ja puugid. Looduslike vahenditega saab ka siin kenasti hakkama. Kuidas ennast sääskede eest kaitsta, loe samuti blogis. Kordamine on tarkuse ema!
Kui juba emadest juttu tuli, siis maikuus on igati ajakohane emadele rohkem tähelepanu pöörata. Loodusperes on lai valik tervislikku ökokosmeetikat ja muud head ja paremat oma kõige kallimatele.
UUS
Hullud hinnad öko tekstiilidel
 
Looduspere poes on taas lai valik ökotekstiile Living Craftsilt. Eriti võivad rõõmustada beebid ja lasteaia lapsed, sest kõige suurem valik suviseid riideid on just nendele. Samuti naiste ja meeste T-särgid nüüd ainult 2,50 euriga. See võimalus tuleb küll ruttu ära kasutada, sest kiirematele on parem valik!
 
Kiika meie OUTLETi parimate pakkumiste nägemiseks.
Laste küpsised ilma suhkruta! Loomulikult

Bohlsener Mühle küpsetab võrratuid küpsiseid lastele nii kaerajahust kui ka speltajahust, lõbusate kujudega. Selge see, et laste küpsistesse panevad nemad suhkru asemel peenestatud datleid, õunu ja muud sellist, mis annavad hea maitse. Uudisena kõikidele mereröövlitele Karibix küpsised kookosega.

 

 

BLOGI      Võilill – võimas taim koduaias

Võilille on hinnatud ammustest aegadest tema suure tervistava toime tõttu. Ta on looduse tõelise visaduse võrdkuju. Olgugi, et taimel on kullaväärtus, võib ta aiapidajale olla üsna tüliks just tema visaduse tõttu. Võilille botaaniline nimi „Taraxacum“ pärineb kreeka keelest ja tähendab “põletikku raviv” ning „officinale“ viitab ravimtaimede ühisele nimetusele. Loe võilille kasutusvõimalustest juurde.

Pruuniks 2. juuniks

 Suvise tunde nahale sära ja jumet lisavate kreemida ning õlidega.
 Tutvu meie valikuga:
Kui aga päike varsti juba välja piilub, siis siit leiab kõik kaitseks vajaliku.

 

Main Menu