Looduspere uudised aprillis

Käes peaks olema kevad, kuid nagu Eesti ilmale kohane on meie kevad täis üllatusi. Meie kuukampaania valikust leiab just sesugusele kevadele kohased tooted midagi värskendavat kehale, hoidvat meie immuunsüsteemile ja puhastavat meie kodule.

UUS

Uued supertoidud meie valikus!

Meile jõudis müügile uus tootesari Poolast, Intenson. Hinnad on tasukohased ja kvaliteet suurepärane. Valikust leiab lapacho (sipelgapuu koore) tee, mustköömne ja aprikoosi seemned, spirulina, agaavi suhkur, kookosõli ja palju muud. Mine viska pilk peale siin.
Magusalt kõlavad kriidid joonistamiseks!

Ökonormi steariinvahast vahakriidid on tehtud 100% looduslikest materjalidest ega sisalda naftakemikaale või toksilisi ühendeid. Kriitide läbimõõt on ca 14 mm, pikkus ca 60 mm. Lühikeste ja tugevate kriitidega on hea joonistama ja kirjutama õppida. Sobib kunstnikele, lastele ja loomingulistele hingedele.Tutvu lähemalt siin.

 

BLOGIS UUS

Kui tihti peab vahetama patja?

Ebamugav padi võib rikkuda terve öö ja mõjutada meie igapäevaseid tegemisi. Rõõm on suur, kui oled lõpuks leidnud just sellise padja, mis tõeliselt sobib. Võiks ju kohe pikemaks ajaks talle truuks jääda. Kahjuks pole see siiski nii lihtne.

Padi kogub endasse nii nähtavaid kui ka nähtamatuid jääkaineid, mis võivad meie üldist tervist ja enesetunnet päris kõvasti mõjutada. Ainult padjapüüri iganädalasest pesemisest siin ei piisa. Kõige levinumad tagajärjed on allergia, astma ja ka akne.

Pruuniks 2. juuniks?

Aknast välja vaadates tundub see võimatu väljakutse. Tuleme sulle appi, toome sinuni suvise tunde nahale sära ja jumet lisavate kreemida ning õlidega.

Kui aga päike varsti juba välja piilub, siis siit leiab kõik kaitseks vajaliku

 RETSEPT

Main Menu