Aprilli uudiskiri

Head sõbrad,

Kaunist kevade algust! Tasapisi ilmuvad juba esimesed kevadlilled lume alt välja ja kaskedel ja vahtratel jooksevad mahlad. Elu tärkab taas!

See kuu on meil taas teile mitmeid uusi tooteid.
Leia endale lähim pood, siit leiad ka nimekirja Eestis olevatest teistest ökopoodidest

Meie tegemisi võib jälgida ka FacebookiTwitteri ja You Tube  kaudu. Liituge ja olge alati kursis mis toimub. Värskeimad uudised!

UUDISED:

• Uued mänguasjad beebidele, näiteks pehme riidest pall kõristiga, kaisunukk või kautšukist seenepoiss

• Kõigile, kes eelseisvaks putukahooajaks valmistuda soovivad ilma vaktsineerimata pakume profülaktikaks B vitamiinikuuri õllepärmi tablettide näol (sobib ka lastele)  Ning sääsed, puugid ja parmud hoiab tõhusalt eemal ka Effitan putukatõrjepihusti. Kõik hooajaks vajalik on siin

Kuidas teha ise šokolaadi? Vaja läheb:

šokolaaditükke
kookoskreemi
vastavalt soovile pähkleid, rosinaid, kookoshelbeid, külmutatud marju, ingveri tükke, peeneid kaerahelbeid jne

Sulata kookoskreem ja šokolaaditükid veevannis pliidil (väiksem pott suurema poti sees, vahel vesi), siis ei kõrbe põhja.
Kalla segu vormi või taldrikule, alla pane küpsetuspaber ja lisa need lisandid, mida soovid. Pane jahtuma. Võrratu enda tehtud šokolaad ongi valmis. Ja mis peamine? teate täpselt mis seal sees on ja sees on vaid teie lemmikud.

• Järve Looduspere poes on nüüd saadaval värsket juuretisega rukkileiba, loomulikult hoole ja armastusega küpsetatud, nii seemnetega kui ilma. Hinnad taskukohased.

• Kõigile lastele, kellel vankris liiga igav või suur kaisu isu peal on emale ja isale parim abimees rõngaslina, kandelina või lapsekandmiskott. Parim kvaliteet ikka Looduspere poest. Värskelt saabusid DIDYMOS rõngaslinad, suur valik kandelinasid igas poes, ERGObaby lapsekandmiskotid saabub suurem valik 10 päeva jooksul.

• Lihavõtted on ka peagi saabumas. Meilt saab taas looduslikud munavärvid nii keetmiseks kui pintsliga värvimiseks. Lisaks saab vahvalt kaunistada mune ka näiteks Playmaisiga. Igal perel oma traditsioonid. Natuke suurematele lastele on vahva idee, kui oma kapi koristamise eest munadepühadel ootab kapis lihavõttejänkult väike üllatus, näiteks üllatusmuna, mis värvib vannivee värviliseks ja peidab endas kahte üllatust!

Beebi arengu tabel ja vanuse järgi mängud vt. koduleht vasak menüüriba

KAITSE PUTUKATE JA PUUKIDE VASTU

Selleks, et olla kaitstud putukate eest, oleks kasulik süüa hiliskevadel kuurina B-kompleks vitamiine. Samuti on küüslauk ja petersell (rasedad peavad viimasega piiri pidama) sama mõjuga. Petersellil on ka naha peale määrides lühiajaline, sääski peletav efekt. Hiliskevadel B-grupi vitamiine süües, saame väga heas toonuses naha, millel ei teki ka väga kergesti päikesepõletusi.

Peale vitamiinikuuri tasuks suve jooksul tarbida täisteraviljatooteid, et saavutatud efekt oleks järjepidev. Täisteravili (mitte rafineeritud) on parim B-vitamiinide allikas. Küüslauk on eriline, sest: ta ei kaota oma omadusi grillides, aurutades, pigem ei soovita praadida. Küüslauk sobib leivakatteks. Küüslaugu ja B-grupi vitamiinide söömisega me: hoiame eemal sääsed hoidume päikesepõletuste, huuleherpese ja haudumise eest, hoiame naha kaunina. NB! Imikud saavad sama kaitse läbi rinnapiima.

 

Main Menu