3 CHÊNES stressi ja ärevuse leevendaja Vagaline 25ml

8.90 

Laos

Tootekood: VAGA25 Kategooriad: ,

Vagaline pihusti iivelduse, ärevuse, emotsionaalse stressi ja reiside ajal. Valmistatud Bachi õite ja taimeekstraktidega. Soovitatav täsikasvanutele ja lastele alates 3. eluaastast.

Iivelduse puhul pihusta 5 korda suhu, kui märkad esimesi tunnuseid. Reisil pihusta 5 korda suhu 30 min enne reisi algust, korda reisi ajal, kui vajalik.

Rasedad ja imetavad naised – küsige nõu arstilt.

Koostis: vesi, veeline ingveri ekstrakt 36,513%, glütseriin, veeline salvei ekstrakt 4,244%, sidrunimelissi ekstrakt 4,244%, ingveri ekstrakti vedelik 3%, kuiv ingveri ekstrakt 0,8%, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, Bachi õied: haab 0,1%, kreeka pähkel 0,1%, jalakas 0,1%, piparmündi eeterlik õli 0,1%, magustaja steevia.

Tegemist ei ole ravimiga, vaid toidulisandiga.

Valmistatud Prantsusmaal

Ühikuhind: 399.20 EUR/kg

———————————

Mis on Bachi õieteraapia?

See on lihtne ja looduslik raviviis, kus kasutatakse teatud taimede õisi.

Inglise bakterioloog, arst ja homöpaat dr Edward Bach (1886-1936) töötas üle 20 aasta arstina Londonis. 1930. a loobus ta praktiseerimast ja pühendus tervenesti taimede uurimisele. Edward Bach lõi teraapia, mis ravib patsienti tervikuna, mitte ainult haiget keha. Kasutanud palju aastaid traditsiooniliste ravimeetodite kõrval ka homöpaatiat, taipas Bach, et inimese füüsise hädad ei ole tingitud niivõrd haigustest, kui just psüühilistest põhjustest, mis neid esile kutsuvad. Aastate möödudes õppis Bach ära tundma taolisi olukordi ja leidis iga juhtumi jaoks sobiva ravimi. Ravimid leidusid aasalilledes ja metsapuudes – loodusele Jumala antud ravijõus.

Esitage oma ülevaade

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

3 CHÊNES stressi ja ärevuse leevendaja Vagaline

3 CHÊNES stressi ja ärevuse leevendaja Vagaline 25ml

8.90 

Lisa korvi