Süvahavva tee 30g, öko

4.75 

Laost otsas

Natuke piparkoogi maitsega tee on meie ettevõtte nime kandev taimetee, mis täidab toa mõnusa jõululõhnaga.

Koostisosad: pühabasiiliku ürt Basilicum herba, kanarbikuürt Callunae herba, vaarikaleht Rubi idaei folium, kõrge vägiheina õis Verbasci flos, kassinaeriõis Malvae sylvestries flos.

Rahvameditsiinis on vägiheinal tugev põletikuvastane toime. Peamiselt ongi ta läbi aegade olnud kasutusel köha ja bronhiidi korral. Tänapäeval kasutatakse vägiheina õisi kui hingamisteede põletikku (bronhiiti) taandavat ja rögalahtistavat vahendit, samuti soovitatakse astma puhul. Kuid tal on ka tugev rahustav, valuvaigistav (reuma, liigesevalu, peavalu, unetus) toime. Eriti on soovitatud naistele kui üldtugevdavat teed pärast sünnitust. Selleks võetakse teelusikatäis õisi, lisatakse 200 g keeva vett ja lastakse 20 minutit soojas tõmmata.

Kassinaeriteed tasub juua, kui vaevab köha, bronhiit või kurgupõletik ja hääl kipub ära minema. Kassinaeris aitab kiiresti ka paistetusel alaneda ja haaval paraneda.

Kanarbikuürti kasutatakse rahustava, higistamist suurendava, ärevuse, unetuse puhul ning külmetushaiguste puhul. Kanarbikutee on veidi mõrkjas ja puudub kindel aroom. Kanarbikuteed juues saavutate meelerahu ja lõõgastuse.

ühikuhind 213 €/1kg

Be the first to review “Süvahavva tee 30g, öko”

Kasutajate tagasiside

Hetkel pole ühtegi tagasisidet.

Main Menu

Süvahavva tee 30g, öko

4.75